12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Chodov přišel o body v nastavení.

V dalším kole kraj­ského přeboru ve fotbale byl v neděli na programu souboj nováčků, když Tatran Chodov hostil Chrást. Domácí, i když byli většinu zápasu lepším týmem, přišli o všechny body v závěru utkání.
Chodov - Chrást   2:3  (1:1)
Branky Chodova: 27. P. Ho­lar, 65. Kobes.
Utkání začali domácí dobře, již ve 2. minutě měl příležitost ke skórování Kobes, ale jeho pokus vytlačil gólman hostů na roh, po kterém se k hlavičce dostal M. Chmelík. Mířil ale jen do náruče brankáře. V 10. minutě obránci Cho­dova zastavili na hranici šest­náctky protiútok hostí jen za cenu faulu. Míč si k rozehrání postavil nejlepší střelec soutě­že Mojžíš a krásnou střelou do šibenice nedal Staviarskému šanci - 0:1. Poté si Chrást vy­tvořil mírnou převahu, ze kte­ré se domácí brzy vymanili a začali soupeře přehrávat. V 27. minutě se ke střele odhodlal Kobes. S tou si gólman Bláha poradil, stejně jako s hlavič­kou Kapice. Na dorážku Petra Holara byl už krátký - 1:1.
Chodov se snažil o vedoucí branku, kterou ale do poločasu nevstřelil. Po změně stran za­čal Tatran aktivně. Gólu se do­čkal v 65. minutě, kdy po cent­ru z levé strany zkušeně za­končil Kobes-2:1. Zdálo se, že Chodov po dlouhé době bude bodovat, pak ale přišla 87. minuta, ve které Mojžíš přidal svoji druhou branku v zápase - 2:2. Domá­cím ale nezůstal ani bod. V 93. minutě hlavičkou do protipo­hybu gólmana otočil na ko­nečných 2:2 Diepold.
Chodov: Staviarský - Smazal,  Jan Chmelík, Miroslav Holar, Miroslav Chmelík - Hála (65. Krakeš), Petr Holar, Kuboušek, Kapic - Valíček a Kobes. Trenér: Miroslav Chmelík st..                        (mif)