21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Rezerva starších žáků Jiskry opět zvítězila

Starší žáci Jiskry Domažlice B vs. Blížejov 6:1 (1:1)

V neděli 29.3.2009 se utkala na UMT v Domažlicích mužstva starších žáků rezervní Jiskry a hostujícího Blížejova. V 8. minutě rozvlnil bohužel vlastní síť obránce domácích Ondřej Nechoďdomů. Po chvíli srovnal po přihrávce Lukáše Kneblíka Honza Kohout. Ve 3. minutě druhého poločasu nastřelil agilní Kneblík tyč a odražený míč nekompromisně uklídil do šibenice branky hostů Tomáš Linkeš. V 9. minutě po rohovém kopu Kneblíka skóroval nechytatelnou střelou kapitán Tomáš Dvořák. Ve 13. minutě přebral balón na hranici ofsajdu Lukáš Kneblík a zakončil své sólo brankou. V 19. minutě zvýšil Luboš Řezáček na 5:1. Na 6:2 zvýšil v 23. minutě Tomáš Linkeš po dlouhém odkopu od branky.

Sestavy Jiskry:
 Martin Buršík st. - Ondřej Nechoďdomů, Tomáš Dvořák, Jakub Malík, Jiří Nguyen – Tomáš Hruška, Tomáš Linkeš,  Luboš Řezáček, Honza Kohout – Genti Ramizi, Lukáš Kneblík.
 Střídali: Zdeněk Šinál, David Žák, Jakub Fišer.
 Trenéři: Josef Štefek, Ivan Major.

Příštím soupeřem je v neděli 5.4.2009 v 10.00 na UMT v Domažlicích mužstvo Poběžovic.