24 25 26 27 28 29 30

Žáci Jiskry zahájili jarní část sezóny vítězně

Starší žáci:
Okula Nýrsko-Jiskra Domažlice 1:3(1:3).
V sobotu 28.3.2009 sehráli st. žáci "A" Jiskry Domažlice své první jarní mistrovské utkání na hřišti Okuly Nýrsko. Po dlouhé zimní přípravě, kdy v kádru mužstva došlo k velkým změnám, neboť hráči ročníku "94" byli přesunuti do
mladšího dorostu Jiskry, hráči i trenéři s napětím očekávali styl hry takto obměněného mužstva. Soupeř v úvodu utkání nastoupil v poli o jednoho hráče méně, ale ještě v 1. poločase mužstvo doplnil. Hráči Jiskry nastoupili do zápasu aktivně a dobrým napadáním a kombinací celého mužstva si hned v úvodu připravili dobré šance, Úvodní tlak korunoval v 9. min. zápasu po přihrávce D. Konrádyho O. Černý golem na 0:1. V 17. min. po chybě domácí obrany běžel na branku M. Škoda, který se štěstím zvýšil na 0:2 a ve 29. min. upravil skore 1. poločasu
na 0:3 Zdeněk Štěpán. Ve 2. poločase soupeř zvýšil aktivitu a po rohovém kopu upravil na konečných 1:3.
Branky: O. Černý, M. Škoda, Z. Štěpán.
Sestava: Vrzal - Tauer, Kalný, Lešek (Dvořák), Gabriel - Šimůnek (Copák),
Hamor (Lešek), Černý (Linkeš), Konrády (Vlček) - Štěpán, Škoda (Řezáček).
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.
Vedoucí mužstva: J. Dufek.

Mladší žáci:

Okula Nýrsko-Jiskra Domažlice 0:2 (0:2)
Mladší žáci Jiskry Domažlice nastoupili v prvním jarním kole krajského přeboru proti hráčům Okuly Nýrsko, se kterými na podzim pouze remizovali 1:1. I přes velkou marodku soupeře přehráli 2:0 ,po poločase 2:0. Začátek utkání byl ve znamení vzájemného oťukávání, ale již od 10. minuty přebírali iniciativu hráči Jiskry. Po několika závarech před nýrskou brankou a nacvičeném rohovém kopu se Jiskra ve 16. minutě dostala do vedení 1:0. Střelcem byl Ondra Černý, který vyskočil nejvýše a hlavou rozvlnil síť. Jiskra dále pdnikala nebezpečné útoky na nýrskou bránu a po jednom z nich se ocitl Martin Buršík sám před brankářem a zkušeně obloučkem jej překonal - 2:0. Tak skončil i 1. poločas. V tom druhém se i soupeř dostal na dostřel domažlické branky, ale všechny snahy soupeře o vyrovnání pochytala obrana či velmi dobrý Tomáš Krutina. Jiskra ve druhém poločase spálila několik vyložených šancí, nastřelila i břevno, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Hráči Jiskry si tak odváželi cenné 3 body.

Sestava Jiskry:Krutina - Fišer, Bočan, Poláček, Jandečka - Svoboda, Zíma, Černý, Jurko - Stróž, Buršík.
Střídali:31´ Janoušek za Černého, 40' Žák za Jurka, 55' Vrzal za Fišera
Trenéři: Bočan st.,Copák st.
Vedoucí mužstva:Pepa Dufek z Milavčí