18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Osmnáctým kolem pokračoval krajský fotbalový přebor

Chrást-Nýřany 6:0
V jednostranném utkání se dokázal čtyřikrát prosadit kanonýr Václav Bezdička a sám de facto rozhodl o výsledku utkání.
Nejlepší hráči: Bezdička - nikdo. Poločas: 2:0. Branky: 4., 59., 61. a 83. Bezdička, 15. Kovařík, 69. Sadílek. Rozhodčí: Šlapák. ŽK: 1:2. Diváků: 180.
Chrást: Kokoška - Král, Brýla, Kovařík (65. Komárek), Davídek (56. Šneberk), Bezdička, Fiala, Haidlmayer, Křen (64. Schamberger), Tyr (61. Kučera), Sadílek. Trenér J. Urbánek.
Nýřany: Fait (77. T. Kouba) - Liška, Kováč (30. Kočí), Pondělík, Voráček, Niedermayer, Louda, M. Kouba, Rada, Štýs (60. Duspiva), Kasl (35. Mašek) . Trenér M. Niedermayer.

Doubravka-Manětin 4:0
Po celých devadesát minut se hrálo pouze na jednu branku. Hosté nedokázali ani jednou vystřelit, a tak si domácí v poklidu dokráčeli pro tři body.
Nejlepší hráči: Bobák - Boltík. Poločas: 2:0. Branky: 35. a 57. Bobák, 32. Řezáč, 83. Kovács. Rozhodčí: Petržílka. ŽK: 3:2. Diváků: 200.
Doubravka: Míčka - Král (66. Maroušek), Řezáč, Vaigl, Bobák, Novák, Smíšek (62. Varga), Šimr (66. Kovács), Švec (62. Žák), Pondělík, Belan. Trenér I. Kovács
Manětín: Pochobradský, Havránek, Boltík, Straka, Mojžíš (60. M. Bulín), Dobrý, Klůc, J. Bulín, Janouškovec (50. Prusík), Pátek, Marek. Trenér J. Aubrecht.

M. Touškov-Rokycany 1:1
Ve velmi pohledném a vyrovnaném utkání se dokázali jako první prosadit hosté. Chvíli před přestávkou nastřelili domácí Královec tyč, vyrovnání se dočkalTouškov
až z kraje druhé půle.
Nejlepší hráči: všichni-Čihák. Poločas: 0:1.Branky: 48. K. Fiirbacher - 25. Hereit. Rozhodčí: Vocelka. 2K: 1:3. Diváků: 130.
M. Touškov: Daněk - Forman, Misař (46. O. Karbusický), Zaoral, J. Fiirbacher, Kalčík, K. Fiirbacher, Svoboda, Královec, Holý, Brand. Trenér K. Bárta.
Rokycany: Vild - Jícha, Fiala, Čihák, Tobrman, J. Scheinherr, Procházka, Herait (61. Světlík), Rýdl, Korelus, Aubrecht (72. Blecha). Trenér P. Aubrecht.

Chanovice-Přeštice 2:0
K vidění bylo bojovné utkání vysoké kvality z obou stran. Chanovičtí šli od úvodního hvizdu za vítězstvím, které dvěma přesnými zásahy vystřílel Horváth.
Nejlepší hráči: Horváth - Siiss. Poločas: 2:0. Branky: 25., 38. Horváth. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:1. Diváků: 100.
Chanovice: Jarolím - Káník, Čadek, Hnídek, Strakoš, Žežula (69. Švehla), Horváth (85. Polena), Černohorský, Kislinger, Zdeněk (90. Toman), Picka. Trenér K. Krejčí.
Přeštice: Regner-Jaroš, Cápal (4fi. Šobr), Bouc, Stehlík (66. Pap), Šindelář, Turek, Švarc, Žitnik (46. Veleman), Benedikt, Siiss. Trenér V. Uzlík.

Holýšov- SK ZČE Plzeň 0:0
Domácí favorit nastoupil bez tří opor a na jeho výkonu to bylo znát. Hosté byli Holýšovu, jenž hrál po vyloučení Juráše oslaben, vyrovnaným soupeřem. Zaslouženě si tak vezou z Holýšova veledůležitý bod.
Nejlepší hráči: Jansa - Matějka. Rozhodčí: Homr. ŽK: 3:4. ČK: 1:0 (65. Juráš). Diváků: 220.
Holýšov: Jansa - Nový, Hamerník, Juráš, Kaas, Majlát, Tlustý, Manovetz, Russ (79. Vrba), Lukáš (79. Levička), Šimka. Trenér Š. Hirschl.
SK ZčE: Matějka - Lenk, Hudeček (81. Rusňák), Stanek, Marek, Švec, Ulč, Beránek (71. Vohrna), Beránek, Bednář, Rout, Vlček. Trenér V. Votípka.

Koloveč-Zbůch 4:2
V prvním poločase se hrálo téměř bez šancí, z minima se dokázali domácí dvakrát prosadit. Ve druhé části oba soupeři přidali na aktivitě a výsledkem byly čtyři góly. Nejprve dokázal hostují útočník Hlavatý během tří minut vyrovnat, domácí ale hned vzápětí dvakrát kontrovali a připsali si veledůležité vítězství.
Nejlepší hráči: Bittengl - Hlavatý. Poločas: 2:O.Branky: 29. a 79. Bittengl, 27. Duchoň, 78. Milota - 72. a 74. Hlavatý. Rozhodčí: Maroušek. ŽK: 0:3. Diváků: 220.
Koloveč: Protivínský - Mareš, Milota. Černohorský, Homolka (59. Kufner), Tomášek, Diepold, Šperl, J. Rejthar (87. M. Rejthar), Duchoň, Bittengl (89. T. Šlajs). Trenér M. Lucák.
Zbůch: Valenta-Kožíšek, Hettler (64. Spiller), Pfeifer, L. Fořt (75. M. Fořt), Hlavatý, Paum, Daňhel, Brož, Hrdlička, Herman. Trenér J. Kožíšek.

Horažďovice- Staňkov 5:0
Rychlé vedení pomohlo domácím psychicky a do poločasu náskok zdvojnásobili. Zápas kontrolovali a v závěru ještě třikrát skórovali.
Nejlepší hráči: Jiřík-Bozděch. Poločas: 2:0. Branky: 22. a 77.(PK) Jiřík, 81. a 83. Prchlík, 2. Šafanda. Rozhodčí: Tyc. ŽK: 3:2. Diváků: 100.
Horaždóvice: Charvát - Jiřík, Mourek, Janouškovec, Mirvald, Šafanda, Prchlík, Stulík, Cihlář, Juda, Sova (80. Greger). Trenér L. Vašica.
Staňkov: Jánský - Hrach, Štverka, Bozděch, Dolejš (77. Výrut), Janka; Trhlík, Bauer, Panuška, Šlechta, Poslední. Trenér Z. Zahoř.