24 25 26 27 28 29 30

Domažlice neuspěly v boji o třetí místo

Divizní fotbalisté sehráli o víkendu v pořadí již osmnácté kolo.

Vltavín-Domažlice 2:0
Souboj o třetí příčku rozhodly úvody obou poločasů. Přestože byli hosté celých devadesát minut lepším celkem, doplatili na slabou produktivitu v koncovce. Po vedoucím gólu Pospíšila z trestného kopu do šibenice nastřelil hostující Mužík tyč a vyloženou šanci nevyužil Hudec. Po změně stran Domažlice inkasovaly z ofsajdu druhý gól, potom se dostal do vyložené šance Mifek, ale jeho hlavičku domácí brankář zlikvidoval. Pražané taktickou hrou výhru s přehledem uhájili.
Poločas: 1:0. Branky: 6. Pospíšil, 49. Kozák. Rozhodčí: Vrzal. ŽK: 5:3. Diváků: 100.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Šmirkl (85. Štolka), Tesař, P. Cihlář-Zb. Černý, Bublík, Mužík, L. Hudec (78. Schötterl) - Mašek, Mifek (74. V. Rada). Trenér Milan Dejmek.

Tachov-Meteor 3:1
V bojovném duelu mířil v úvodu J. Viterna ze šance nad a za chvíli šli hosté do vedení. V další šanci J. Viternu vychytal gólman a v koncovce neuspěli ani Elijaš s Malým. Mezitím Luk. Cížek hlavou vyrovnal. Po obrátce přišel velký nápor Tachova. Odražený míč napálil do sítě Elijaš, centr na zadní tyč proměnil ve třetí gól Habart a v závěru ještě Malý trefil tyč.
Poločas: 1:1. Branky: 34. Lukáš Čížek, 59. El~aš, 66. Habart - 13. Fíček. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 3:2. Diváků:250.
Tachov: Pták - L. Viterna (86. , Šácha), Elijaš, Luk. Čížek, Kaše -
Habart, Lad. Čížek, Hutta, J. Viterna - Rulf (88. Janoušek), Malý. Trenér Miroslav Chada.

Klatovy-Třeboň 0:0
Domácí zahráli s nasazením a překvapivě byli i fotbalovějším týmem. Jen v koncovce postrádali přesnost. Voldřich v šanci mířil vedle, na druhé straně vychytal tutovku hostů Herman. Ve druhé půli po přihrávce Kotába nevyužil velkou příležitost Pavlík a Hadrabův gól v závěru neplatil pro ofsajd.
Rozhodčí: Kořínek. ŽK: 1:2. Diváků:150.
Klatovy: Herman - Brůha, Hovorka, Meszáros, Kotáb - Voráček (60. Beneš), György, Voldřich, Matějka (75. Holý) - Pavlík, Hadraba. Trenér Jiří Toman.

Vejprnice-Milevsko 0:2
Mladý celek domácích diktoval tempo hry, ale doplatil na nevyužívání šancí. Huřták mířil vedle, Löwy nad a po faulu na Löwyho vyrazil brankář na roh i penaltu L. Rady. Po přestávce nastřelil Multrus břevno, a když v další šanci selhal Mezera, dosud neškodní Jihočeši dvakrát udeřili: Sokolt střelou přes celou bránu vstřelil první gól a týž hráč výhru i pojistil.
Poločas: 0:0. Branky: 80. a 86. Sokolt. Rozhodčí: Šifalda. ŽK: 0:1. Diváků: 100.
Vejprnice: Hajžman - Lisý (70. Fillinger), Puhlovský, L. Rada, Bouřa - Löwy, Barnáš (46. Štych), Multrus, Křen - Huřták (62. Gruber), Mezera. Trenér Eduard Kubata.