Dorostenci na lídra tabulky nestačili

Starší dorost

Jiskra Domažlice-FK Spartak MAS Sezimovo ÚSTÍ 1:3 (1:3)

Jiskra:Korba-Mastný,Ferra,Ouřada,Pavlíček-Škrabal,Hartl,Vísner,Waldmann-Minařík,Pačesný(75' Jurko)

V prvním poločase hosté dokazovali, že jejich umístění v tabulce není náhodné. Ve druhém poločase Jiskra hru vyrovnala, ale nedokázala vstřlelit další branku.
V 11' hosté zahráli rohový kop a jejich špatně obsazený hráč hlavou otevřel skore zápasu- 0:1. Ve 13' nebezpečný útok hostů odvrátil Ouřada na roh. Po dalším útoku hostů v 15' si domácí nešťastně vstřelili vlastní gól- 0:2. Ve 20' Pavlíček zatáhl míč po levé straně, obešel obránce, odcentroval, ale následnou střelu domácího Waldmanna odvrátili na roh. Těsně vedle branky domácích šla střela hostů z 26'. V 30' Korba výborně přečetl hru hostí a míč skončil v jeho náruči. V 31' se krásnou střelou představil domácí Minařík. Minutu na to se Jiskra dočkala prvního jarního gólu, když Hartl snížil na 1:2. V 35' se potvrdilo pravidlo "nedáš, dostaneš", když po slibné akci Hartla, která měla skončit gólem, hosté z protiútoku zvýšili na 1:3.
Ve druhém poločase Jiskra hru v poli vyrovnala. V 48' obdržel žlutou kartu Škrabal, tentýř hráč v 58' nastřelil břevno. V 59' Minaříkovu hlavičku vyrazil gólman hostů na roh. V 60' střílel Pavlíček vedle branky hostů. V 65' obdržel žlutou kartu za faul domácí Hartl. V 70' střílel nad branku hostí Škrabal. Hosté se dostali do velké šance v 85' a jejich střela těsně minula branku. Do konce zápasu už si hosté tři body pohlídali.

Trenéři: Brichcín, Palovič

Mladší dorost:

Jiskra Domažlice- FK Spartak MAS Sezimovo Ústí 1:3 (1:2)

Jiskra: Korba- Kubina, Kuráž, Jurko, Čapský- Lešek, Kubr, Gust, Bláha- Liebl, Švarc

Mladší dorostenci nastoupili k zápasu pouze s jedenácti hráči a dokázali se soupeřem držet krok pouze první poločas.
V 7' měl velkou šanci Lešek, ale jeho střela skončila v náruči brankáře. V 8' přišlo nedorozumění domácí obrany, kterého využili hosté k vstřelení první branky 0:1. V 10' šla Lieblova střela nad branku hostí. Ve 14' si s Kubrovou střelou ze 20m poradil brankář hostí. Slibná akce Kubra a Leška z 25' skončila u brankáře hostů. Jiskra se dočkala vyrovnání ve 26', po centru Bláhy Kubr vyrovnal na 1:1. V 27' se ocitli hosté sami před Korbou, ale ten výborným zákrokem jejich pokus vyrazil na roh. Ve 30' Lieblova střela jen těsně minula branku. Dvě minuty před koncem poločasu hosté přehráli domácí obranu a zvýšili na 1:2.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a v 55' zvýšili na 1:3. Domácí mužstvo doplatilo na to, že nemohlo střídat a že ke konci zápasu jim docházeli síly. Od větší porážky je zachránil svými výbornými zákroky brankář Korba a smůla hostí v zakončení.

Trenéři: Wolf, Pavlíček