Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALNebylo nám přáno, řekl Toman


Klatovy - Remíza se s Hořovickem nechala udělat, lituje další bodové ztráty klatovský trenér

Také ke druhému zápasu jarní části divize zajížděli klatovští fotbalisté na hřiště soupeře. Po půltuctovém přídělu v Praze na Admiře, kde prohráli 1:6, je čekal kolektiv Hořovicka.

I přes výhru doma na podzim 3:1 se klatovským fotbalistům mnoho šancí na hřišti soupeře, který doma zatím jen jednou prohrál, nedávalo. V dalších pěti zápasech bodovalo Hořovicko na svém hřišti naplno a dvakrát se o body dělilo.

Papírové předpoklady se potvrdily a smolnou prohru na podzim v Klatovech si Hořovičtí teď doma vynahradili přesvědčivým vítězstvím.
„Nemohu být spokojený, Především v prvním poločase jsme předvedli bojácný výkon, plný nepřesností. Domácí si vytvořili šance, ale naštěstí proměnili v gól jen jednu,“ uvedl trenér TJ Klatovy Jiří Toman.

Klatovský lodivod poločasové přestávky využil k přeskupení sestavy a změna přinesla ovoce. „Ve druhé půli utkání jsme sice udávali tempo hry my, měli jsme šance, ale nebylo nám přáno. V 60. minutě hry šel sám na bránu Pavlík, ale příležitost zakončil nepřesně. Navíc domácí dali neregulérní gól, který však platil, naopak nám sudí neuznal branku pro údajný ofsajd,“ konstatoval Jiří Toman.

„Utkání nedohrál kvůli zranění lýtka zkušený Bečka, což bylo pak na naší hře také určitě znát,“ upřesnil klatovský kouč, jehož svěřenci v závěru utkání hru otevřeli, čehož domácí využili ke vstřelení pojistky v podobě třetí branky. „Škoda, s Hořovickem se remíza nechala udělat,“ dodal Toman. Ten v nedělním utkání využil služeb nové posily, Jakuba Holého, který přišel do Klatov na hostování z Chlumčan.

Po dvou letošních kolech se v divizi tak nic nemění. Klatovy zůstávají předposlední, Vejprnice, které 0:2 podlehly Domažlicím, poslední. A jen bodová ztráta na ostatní soupeře narostla na 11 bodů, a jak se zdá, oba jmenované kluby již mají sbalené kufry a připravují se na stěhování do krajského přeboru.

Yvetta Musílková, Miroslav Sedlmaier