Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStrakonice ani Milevsko gól nedaly

Milevsko, Strakonice - Divizní jihočeské derby skončilo 0:0. „Pro nás je to plusový bod,“ hodnotil trenér týmu od Otavy Pavel Koubek.

Alespoň bod chtěli, a bod také mají.

Strakoničtí fotbalisté remizovali v 17. kole divize v jihočeském derby v Milevsku 0:0.

„Vzhledem k průběhu zápasu jsem s bodem spokojený,“ prohlásil strakonický trenér Pavel Koubek. „Byl to oboustranně remízový zápas. Pro nás je to plusový bod a myslím, že i Milevští jsou spokojení,“ dodal.

Dvě největší šance se podle kouče zrodily na každé straně v první půli. Hrál se bojovný, nepříliš pohledný fotbal. „Bylo to o jednom gólu,“ konstatoval Koubek. „Na umělce, kde se hrálo, to bylo hodně o kontaktu. Navíc foukal i silný vítr, moc se toho hrát nedalo.“ Tým od Otavy se nedostal ke svojí hře, chyběla mu finální přihrávka.

„Byl silný vítr a nám dělaly problém standardní situace. Chtěli jsme vyhrát, ale bod z venku je bod z venku,“ uvedl strakonický brankář Jakub Skála, který podruhé na jaře neinkasoval.

A co k zisku bodu řekl domácí kouč Jaroslav Vavroch? „Byly dost tvrdé podmínky a silný vítr neumožnil žádnou kvalitní technickou hru. Měli jsme ze Strakonic respekt a svojí silou potvrdily, že mají kádr na skvělé úrovni. Nasazením bylo utkání zajímavé i pro diváky.“

Autor:
Redakce