4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Podzimní lídr okresního přeboru starších žáků Jiskra Domažlice B se opět sešel po zimní přestávce k přípravnému utkání.

Jiskra B sž si pozvala k přípravnému utkání hranému dne 15.3.09 od 11.00 na UMT v Domažlicích soupeře z Klenčí a jasně jej přehrála v poměru 8:0(4:0). Na soupeři byla patrná nerozehranost neboť jeho příprava mohla doposud probíhat pouze v hale.
Hned v 2´ po přihrávce F. Copáka ml. skóroval Lukáš Kneblík. V 8´ sólo stejného hráče zneškodnil strážce svatyně hostů. V 11´křižnou střelou zvyšoval opět Lukáš Kneblík na 2:0. V 21´ střílel nebezpečně z hranice šestnáctky Ondra Černý. Ve 22´ tentýž hráč z ještě větší vzdálenosti těsně minul růžek branky. V 24´pohrdl Jakub Šimůnek dvěma šancemi z kategorie stoprocentních. V 26´ zakončoval po kombinační akci po pravé straně po ose Linkeš – Ramizi - Lukáš Kneblík posledně jmenovaný na 3:0. Po přihrávce Linkeše ve 30´zvyšuje Lukáš Kneblík na poločasových 4:0. V 6´ druhého poločasu orazítkoval Lukáš Kneblík po rohu tyč branky soupeře. V 7´vyřešil Tomáš Linkeš závar v šestnáctce soupeře nekompromisní ranou do rohu brány Klenečských a zvýšil na 5:0. V 11´ přišla nejkrásnější akce utkání, kdy po vybídnutí Linkešem prchl po pravé straně Ivan Major mladší a zpětným pasem našel Frantu Copáka mladšího, který si jak známo v těchto případech ví rady a i nyní uklidil nekompromisně kulatý nesmysl do odkrytého rohu brány na 6:0. V 31´zvyšuje Jakub Šimůnek po centru agilně hrajícího Hamora na 7:0. Ve 34´ korunuje Ondra Černý svůj výborný výkon sólem od poloviny hřiště a uzavírá konečný účet utkání na 8:0.