15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Klenčí opět bez bodu.

V dalším pokračování I. B třídy přivítali na svém hřišti fotbalisté Klenčí Kon­stantinovy Lázně. Ani v tomto zápase se úspěchu nedočkali a opět dovolili svému soupeři vstřelit pět branek.

Klenčí - Konst Lázně  2:5 (2:3)
První branku vstřelili hosté ve 20. minutě, když rozehráli přímý kop, na který si naběhl Vrána a poprvé překonal So­kola. Na druhý gól nečekalo několik desítek diváků dlou­ho, bohužel pro domácí padl po čtyřech minutách opět do je­jich sítě. Tentokrát se prosadil kapitán Rašín, který zvýšil vedení - 0:2. Skóre se měnilo opět po čtyřech minutách. Na 0:3 střelou do šibenice přidal další gól Holák. Domácí se však nevzdávali a minutu nato Pavel Sokol po centru Talaše snížil na 1:3. Ve 33. minutě střelu Psutky s námahou vyrazil gólman Sedlecký na roh. Minutu nato klenečský stoper našel Pavla Sokola, který vstřelil kontakt­ní gól - 2:3. Do konce první pů­le branka už nepadla.
Po změně stran začali ak­tivně hosté, vytvořili si něko­lik příležitostí, ale nemířili přesně. Branky se dočkali až jedenáct minut před koncem, když se podruhé v utkání pro­sadil Rašín - 2:4. V 87. minutě zabránil gólu Weber, který na brankové čáře vykopl míč. Pá­tou branku hosté přece jen vstřelili. V poslední minutě po sólu z poloviny hřiště stanovil na konečných 2:5 Hoffmann.
Klenčí: Jan Sokol - Osvald (74. Fišer), Psutka, Řezníček, Čech - Weber (85. Houdek), Pavel Sokol, Novák (65. Hula), Talaš - Vej­melka a Brašna. Trenér. Radek Talaš.              (mif)