Kalendář

<< září 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Fotbalové přípravy

Dohrávka 2. kola krajského poháru: Nýrsko - Svéradice 3:1(2:1, Šteiner, Bastl, Vacovský- L. Soukup).


Memoriál Josefa Ibermajera na umělé trávě v Doubravce - dohrávka 8. kola:

Rapid Plzeň - Koloveč 2:4 (0:1, Polívka 2 - Černohorský, Kufner, Mareš z PK, Bittengl, sk B),

poslední 9. kolo:
Vejprnice - Přlkosice 6:0 (4:0, Roubal 2, Barnáš, Multrus, LSwy, vlastní, sk. B),
Žákava-Doubravka0:1(0:1, Šimr, sk A),
Holýšov - Rapid Plzeň 5:2 (4:1, Manowetz 2, Tlustý z PK, Hulina, Hamerník - Hucl 2, z PK 1, sk. B),
Přeštice - SK ZČE Plzeň 0:2 (0:0, Bednář, Staněk, sk. B),
Křimice - Klatovy 4:0 (2:0, Dobrý, J. Šváb, Tauš, Zapomněl, sk. B),
Zbůch - Město Touškov 0:1 (0:0, 0. Karbusický, sk. A),
Chotíkov-Chanovice 0:2 (0:2, Horváth 2, sk. A),
Nýřany - Rokycany B 2:4 (1:2, Kohout, Vaščák, Zajíček, F. Procházka, sk. A),
volno měli Bolevec (sk. A), a Koloveč (sk. B),

konečné pořadí ve skupinách-A:1. Rokycany, 2. Doubravka, 3. Chanovice, 4. Nýřany, 5. Město Touškov, 6. Bolevec, 7. Žákava, 8. Zbůch, 9. Chotíkov,

skupina B: 1. Koloveč, 2. Vejprnice, 3. Holýšov, 4. SK ZČE Plzeň, 5. Křimice, 6. Příkosice, 7. Přeštice, 8. Klatovy, 9. Rapid Plzeň,

utkání o 3. - 4. místo: Doubravka - Vejprnice (P017.00), finále: Rokycany - Koloveč (ÚT 17.00).


Blatná Cup 2009 - 7. kolo:
Hradešice - Milín 1:4 (1:1, H nojský),
Nepomuk - Sušíce 0:1 (0:1, Kočí.
Konečné pořadí: 1. Sušíce, 2. Blatná, 3. Čížová, 4. Milín, 5. Písek dorost, 6. Nepomuk, 7. Bělčice, 8. Hradešice.


Zimní turnaj v Horšovském Týně - 7. kolo:
Domažlice B - Tlučná 3:4 (3:1, Paluch, Rejthar, Steinberger - Nachtmann, Hakel, Kouřil, Fischer),
Holýšov B - Postřekov 2:3 (0:2, Hadrava, Juráš - Závodný 2, Gifried),
Staňkov - Stříbro 3:1 (3:1, Panuška 2, Janka - Pelán),
Luby - D. Horšovský Týn 1:4 (0:3, Turner - Jiráň 3, Barták).

Konečné pořadí: 1. Střbro, 2. H. Týn, 3. Staňkov, 4. Tlučná, 5. Domažlice B, 6. Luby, 7. Postřekov, 8. Holýšov B.


Přátelsky: Viktoria Plzeň B - Chomutov 3:2 (0:1, Rodrigues 2, Presl - Heřman. Doksanský), Domažlice- Toužím (hosté utkání odřekli), Tachov - Wernberg 4:0 (2:0, Rulf 2, Braun 2), Chrást - Mariánské Lázně L3 (0:2, Křen), Chlumčany - Manětín 1:3 (1:1, za hosty Mojžíš, Straka, Bojan), Žichovice - Strážov 2.1(1:1, Beneš 2 - Lorenc), Žlutíce - Manětín 2:3 (0:1, Straka, Janouškovec, Dobrý), Strakonice B - Horažd'ovice 0:3 (0:1, Pavlík, Janouškovec, Šafanda), Viktoria Plzeň U18 - Klatovy stt dorost 6:0 (5:0, Kubek 2, Šiša 2, Frána, taneček), Viktoru Plzeň U16 - Klatovy U17 9:0 (8:0, Hvězda 4, Krmenčík 2, Hamerník, Kováč, Grátsch), Jeseníce - Horní Bříza 2:3 (0:2, Hodovský z PI<, Šamberger - P. Chocholatý 2, Paukner), Bolevec - Kozolupy (nehráno pro nezpůsobilý terén), Zruč -Drurtová 0:2 (0:0, J. Šlauf 2).

(hoch)