Kalendář

<< listopad 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Přípravné fotbalové zápasy

Memoriál Josefa Ibermajera na umělé trávě v Doubravce - 7. kolo:

skupina A:
Baník Zbůch - Senco Doubravka 1:3 (Paum- Vaigl z PK, Žák 2),
Nýřany - Chanos 2:3 (1:2, Liška 2 - Žežula, Horváth, Strakoš),
SSC Bolevec-FC Rokycany 0:4 (0:4, Fiala, Hereit, Kohout, Kučera z PK),
FK Žákava - FC Chotíkov (PO 19.00), volno mělo Město Touškov,
skupina B:
Holýšov - Klatovy 3:2 (předehráno),
Slavoj Koloveč - SK ZČE Plzeň 3:0 (3:0, Diepold z PK, J. Rejthar, Bittengl),
Křimice-Slavia Vejprnice 2:3 (0:3, Klement, M. Rada- Huřták, Vojtuš, L. Rada),
Přeštice - Čechie Příkosice 3:1 (Švarc 2, Cápal-Krystl), volno měl Rapid Plzeň.

Dudák Cup - 7. kolo: Horažďovice - Strakonice B 3:0 kontumačně (hráči Strakonic se k utkání nesešli).


Blatná Cup - dohrávka 4. kola: Milín-Nepomuk 2:1 (2:0, Hora),

5. kolo:
Sušice - Hradešice 3:0 (2:0, Kočí 3),
Nepomuk - Písek dorost 1:3 (0:2, Slach).


Zimní turnaj v Horšovském Týně - 5. kolo:
Luby - Postřekov 3:2 (3:1, Turner, Šůs, Voráček - Linc 2),
Staňkov - Tlučná 4:1 (2:0, Panuška 2, Bauer, Dolejš - Klásek),
Baník Stříbro - Dynamo Horšovský Týn 4:3 (2:1, Pelán2, Ichnatolya, Bednář-T. Šindelář, Beisbier, Jiráň),
Domažlice B - Holýšov A 2:5 (1:2, Paluch, Rejthar - Jeniš, Dostálík, Hadrava, Tlustý 2).


Přátelsky: Viktoria Plzeň B - Jiskra Domažlice 3:2 (2:1, Dvořák, Leitl, Mudra-Bublík, Pejsar),
Tachov- Chrást 11:4 (5:2, Braun 2, Lad. Čížek 2, Luk. Čížek 2, Habart 2, Malý, Šácha, J. Viterna - Bezdička 2, Schamberger, Levý),
Zruč-Raková 3:1(2:0, J. Trnka, Hucl, Bohuš-Burda),
Rapid Plzeň- Červice 2:1 (0:1, Peroutka, Pata - Davídek),
Město Touškov- VS Plzeň 7:0 (3:0, Misař 2, K. Fiirbecher, Kalčík, Forman, M. Holý z PK),
Slavia Praha U18 - Viktoria Plzeň U19 3:0 (1:0),
Slavia Praha U 16 - Viktoria Plzeň U17 3:0 (2:0), Viktoria Plzeň U18 - Rokycany B 4:0 (2:0 Šíša 3, Dvořák),
Viktoria Plzeň U16- Rokycany dorost 5:0 (Sýkora 2, Hvězda 2, Hostálek),
Slavoj Stod - Sokol Merklín 5:0 (Hruška 3, Berklau 2).

(hoch)