Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALTurnaj starších přípravek s mezinárodní účastí

V sobotu dne 21. února se opět konal, v letošní zimě již počtvrté, v domažlické sportovní hale mezinárodní turnaj v halové kopané tentokrát starších přípravek, tedy mladých fotbalistů ročníku 1998 a mladších. Turnaje se účastnilo 8 mužstev, 7 tuzemských a jedno bavorské a hrálo se ve dvou skupinách, ze kterých se první dva kvalifikovali do skupiny finálové a třetí se čtvrtým hráli pak ve skupině o umístění, vždy na jedenkrát 15 minut dle zjednodušených futsalových pravidel, na jejichž dodržování dbal již tradiční nestranný a velmi přesný sehraný tandem sudích, pánové Svíčarský a Budka. Hlavními pořadateli velmi dobře organizovaného a kvalitně obsazeného sportovního dopoledne byli pan Procházka a pan Vlček, na němž ani nebylo poznat, že v týdnu musel spolknout nejednu hořkou pilulku v podobě hokejové prohry i prohry v rámci tréninku starých gard. Velké díky patří sponzorům turnaje panu Sukovi a panu Ticháčkovi, dále za pomoc při organizování turnaje panu Brichcínovi. 
Mladí fotbalisté začali ve svižném tempu a sváděli plno osobních soubojů odměněných často potleskem početných přihlížejících diváků. Nakonec nejvíce bodů nasbírali ve finálové skupině zástupci Klatov, tedy 7. Druzí byli hráči Nýrska s 5 body a bronzové medaile vybojovali zástupci bavorské kopané z Willmeringu/Waffenbrunnu se 4 body. 
Konečné pořadí pak vypadalo následovně: 
1. Klatovy 2. Nýrsko 3. Willmering/Waffenbrunn 4. Domažlice "A" 5. Sušice 6. Staňkov 7. Domažlice "B" 8. Horšovský Týn
Trenér Jiskry Luděk Procházka litoval pouze toho, že jinak dobře hrající domácí zaostávali za týmy ze stupínku vítězů zejména v koncetraci a zaujetí pro hru. 

Ivan Major

Detail [›]
Starší přípravky - t ...
Detail [›]
Starší přípravky - t ...
Detail [›]
Starší přípravky - t ...
Detail [›]
Bavorský tisk
Detail [›]
Německý tisk