15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Holýšov šestkrát inkasoval.

Ve 24. kole krajského přeboru hostili fotbalisté FK Staf'm Holýšov Sokol Manětín. Výkony obou týmů byly v prv­ním poločase vyrovnané. Přes­to si všechny body odvezli na­konec hosté za vysoké vítěz­ství.
Holýšov - Manětín 1:6 (1:2)
Branka Holýšova: 40. Tlustý
Už v 5. minutě ohrozil bran­ku hostů holýšovský Petr Je­niš, který obelstil manětín­skou obranu. Hned na to odpo­věděl protiútokem Manětín, když se ke střele dostal Martin Dlouhý. Jeho střela však míři­la vedle domácí brány. V 15. minutě se domácímu Chalupovi podařilo obejít dva manětínské obránce, ale i jeho střela mířila vedle Pochobrad­ského brány. O pět minut poz­ději pokryl šanci hostů holý­šovský brankář Vasko. Po faulu na manětínského Hůlku si k rozehrání přímého. kopu postavil míč Milan Bouška a z této standardní si­tuace otevřel skóre. Manětín se tak ujal vedení -1:0. O čtyři minuty později se do vyložené šance dostal holýšov­ský Tlustý, ale jeho střelu do­prostřed brány se podařilo Po­chobradskému vyrazit, stejně jako dorážku Hamerníka. Ve 40. minutě se k míči dostal ho­lýšovský záložník Procházka a přesnou přihrávkou poslal míč Tlustému, kterému se po­dařilo vyrovnat - 1:1.
Bezprostředně po rozehrání mužstva hostů se uvolnil ma­nětínský Cibula a přesnou střelou poslal své mužstvo opět do vedení - 2:1. S tímto výsled­kem hráči odcházeli do šaten.
Ve druhém poločase vstoupi­li do utkání aktivněji hosté. Hned v 50. minutě vystřelil na branku domácích manětínský Bulín, ale Vaskovi se podařilo míč těsně u břevna vypích­nout. O pět minut později už však holýšovský gólman lovil míč ze své sítě, když zaváhání domácích obránců využil ma­nětínský Cibula a přidal svůj druhý gól v utkání - 3:1. V 61. minutě se pokoušel střelu holýšovského Tlustého srazit do brány hostů Jeniš, ale trefil pouze břevno. O osm minut později byl ho­lýšovský brankář překonán počtvrté, když přesnou střelou skóroval Bulín -4:1. V 73.minutě se Manětín ra­doval popáté po gólu Dlouhé­ho. O čtyři minuty později ješ­tě mohl snížit stav utkání Ha­merník, ale ani jeho střela ne­skončila za zády manětínské­ho gólmana.
V 90. minutě tak hosté přida­li šestý a už poslední gól utká­ní, když Antona Vaska překo­nal Václav Spal.
„Prohráli jsme, protože jsme absolutně nedodrželi to, co jsme si před zápasem řekli a tím jsme vlastně Manětínu umožnili vstřelit čtyři góly. Zápas asi nejvíce ovlivnila druhá branka hostů, když jsme dvacet vteřin po vyrovnání dostali gól na  2:1. V druhém poločase už jsme se z toho nemoh­li vzpamatovat a Manětín tak jednoznačně vyhrál," komen­toval výsledek zápasu trenér
Holýšova Zdeněk Daněk.

Holýšov: Vasko - Nový, Ha­merník, Stanislav, Bečvář - Heller (46. Kraina), Chalupa, Procházka (85. Šimka), Jeniš - Tlustý a Lukáš (74. Teršl). Tre­nér: Zdeněk Daněk.