Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALMartin Šot dohraje sezónu v Jiskře a pak se bude jednat dál...

 

Veřejnost i fotbalové fanoušky minulý týden poněkud zaskočila zpráva o ukončení kariéry Martina Šota. Proto jsme vyzvali prezidenta fotbalového oddílu Jaroslava Ticháčka, aby ke kauze zaujal stanovisko.
„Tato zpráva je předčasná. Martin neukončil fotbalovou kariéru. Požádal nás o to, aby si během zimní přestávky mohl dát svoje soukromé věci do pořádku. Pro nás je to jeden z klíčových hráčů. Patří mezi ikony fotbalu posledního desetiletí a takový hráč neodchází ze dne na den. Máme pro něj pochopení, protože má čtyři malé děti. Není jednoduché dát dohromady sport, zaměstnání a rodinu," vysvětlil Ticháček a pokračoval: „Martin pracuje u mě ve firmě a máme spolu nadstandardní vztahy. Vždy si ke sportu našel cestu a já věřím, že se to stane i tentokrát. Existují různé spekulace. Ideální by bylo, kdyby trénoval čtyřikrát týdně. Nebudeme si nic nalhávat, v minulosti také mnoho neodtrénoval, není to tréninkový typ, ale na hřišti patřil ke klíčovým hráčům a je to důležitý hráč i do kabiny," dodal Ticháček.
„Máme domluveno, že se brzy zapojí do přípravy na jarní sezónu a odehraje ji. Po sezóně se k tomu znovu vrátíme a uvidíme jak dál. Myslím si, že hráč jeho kalibru by eventuelní odchod z fotbalu měl udělat jinak, aby fanoušci měli pro jeho krok pochopení. Dostáváme spoustu dotazů koluje kolem toho spousta polopravd a fám, což je mi hodně líto. Znovu opakuji, Martin dohraje sezónu v dresu Jiskry Domažlice," uvedl vše na pravou míru prezident oddílu.

(poj)