13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Třetí kolo horšovskotýnského turnaje

Ve třetím kole zimního turnaje Dynama Horšovský Týn nastoupilo poprvé B mužstvo Jiskry a po velmi dobrém výkonu doslova 'převálcovalo' účastníka I. A třídy (10. místo v tabulce), když ještě několikrát zazvonila tyč lubské branky. Rezervě Jiskry chyběli: Bočan, Krakeš, Váchal, Kruml, Forst, Neumann a Čech a k zápasu přijela pouze s deseti hráči, takže musel nastoupit i asistent trenéra Pavel úervený.

FK Staňkov-Stafin Holýšov 2:2 (0:1)

Zápas nabral rychlé tempo hned v úvod. První branka padla už ve 2. min., když holýšovský Šimandl skvěle odhadl situaci a nedal Škampovi šanci. Bohužel poté byli diváci do konce poločasu svědky standardního fotbalu mezi vápny s několika šancemi na obou stranách hřiště.
Ve druhém poločase došlo k vystřídání staňkovského brankáře Škampy za Ladislava Jánského, kterého o minutu později čekal trestný kop Tomáše Levičky. Ten se však nemýlil a možná nedostatečně rozcvičený a rozkoukaný brankář nakopnutý míč pustil za svá záda.
S dvougólovým 'mankem' domácí do hry přidali více úsilí, což se jim vyplatilo a v 65. min. Pavel Trhlík poslal přesnou střelu za záda brankáře Třeštíka. Tlak nepolevoval a o deset minut později Staňkovští opět bodovali, když míč z kopačky Karla Šlechty opět rozevlál holýšovskou síť.
Sestava FK Staňkov: Škampa, Hrach, Štverka, Bozděch, Trhlík, Bauer, Král, Poslední, Brejcha, Šlechta, Zahoř, Jánský
Sestava Stafin Holýšov: Třeštík, Levička, Smeták, Knopp, Hrdina, Kolenčík, Valachovič, Hadrava, Šimandl; Juráš, Šmrka, Fikrle, Vrba, Steinbach.

Banik Stříbro-Sokol Tlučná 4:1(2:1)
Velmi vyrovnané utkání sehrálo Stříbro s Tlučnou, když první gól padl až ve 30. min. po centru Marka Nachtmanna z Tlučné.
Domácí však ve 41. min. dobře mířenou střelou Zdeňka Sráby vyrovnali, ale do konce poločasu se stav ještě stačil změnit, když hlavní sudí dvě minuty před koncem nařídil pokutový kop na. brankáře Fischera. Stříbrský Jindřich Pelán se přesnou střelou nemýlil a fotbalisté z tachovského okresu šli do kabin se dvěma góly na kontě.
Ve druhé půli utkání se Tlučná snažila o vyrovnání, ale hráčům se nedařily přesné přihrávky. Stříbro tak mělo navrch a v 84. min. dokázalo zvýšit náskok na 3:1 zásluhou Jiřího Kertyse. Po červené kartě, kterou obdržel Tomáš Florys tři minuty nato, Baník dokázal v deseti hráčích vstřelit gól. Zasloužil se o to opět Kertys minutu před závěrečným hvizdem.
Sestava Baník Stříbro: Ignatolya, Šaman, Uhlíř, Hřebík, Jareš, Srába, Pelán, Bednář, Florys, Kertys, Ďyk, Petraška, Dyk
Sestava Sokol Tlučná: Fischer, Krbeček, Šafránek, Němec, Cink, Klásek, Kouřil, Mach, Katona, Nachtmann, Tyll, Škoda

Sokol Postřekov - Dynamo H. Týn 1:3 (1:2)
Při nedělním duelu Postřekovských a 'domácího' Horšovského Týna byli fanoušci opět svědky vyrovnaného utkání: O první branku se postaral v 10. min. postřekovský Milan Vaněk. Poté se Týnští rozehráli a ve 28. min. poprvé dostali míč za brankáře Jiřího Noska po akci Radka Šindeláře. Během první půle se tak stalo ještě v 37. min., když míč dobře zvedl Miloslav Komárek. Ve druhé půli mohli diváci vidět pouze jeden gól. Autorem byl týnský Michal Jiráň, který v 57. min. pečetil konečné skóre utkání.
Sestava Sokol Postřekov: Nosek, Bešta, Janeček, Vavřík, Beroušek, Závodný, Královec, Buček, Vaněk, Steinberger, Královec, Korbon, Výskot, Kuželka
Sestava Dynamo H. Týn: Věneček, Hradecký, Komárek, Cihlář, Šindelář, Beisbier, Bouda, Jiráň, Šperl, Kopřiva, Šindelář

Start VD Luby - Jiskra Domažlice B 0:6 (0:1)
I když to zprvu nevypadalo, domažlická Jiskra se postarala o největší gólový rozdíl víkendu. U prvního gólu ze 38. min. se blýskl Filip Kotlan. Tato akce však byla jedinou v první půli utkání.
Po příchodu z kabin se domažlické 'béčko' rozjelo a v 52. min. dával druhou branku Miroslav Rejthar. To však nebyl konec utkání a následoval gólový 'kulomet' Martina Kubici, který klatovského brankáře překonal celkem čtyřikrát, a to v 67., 72., 77. a 79. minutě.
Sestava Start VD Luby: Kalaš, Papay, Hála, Vejskal, Krotký, Pikhart, Hradecký, Vondrovic, Voráček, Smolík, Švec, Šnour, Vordeček, Sydorenko, Havlovic, Kodeš.
Sestava Jiskra Domažlice: Kohel, Dufek, Rejthar, Kotlan, Janeček, Malý, Paluch, Brichcín, Zdráhal, Červený, Kubica.