16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Rezerva Jiskry Domažlice porazila postřekovský B tým.

V neděli se na střelnici představily v rámci okresního přeboru rezervy Jiskry a Sokola Postřekov. Vedoucí celek splnil roli favorita a zvítězil 4:0.

Jiskra měla po celý zápas velkou převahu a hosté zahrozili jen dvakrát a s tím si Kohel poradil. Od úvodního hvizdu se hrálo před Postřekovskou brankou, ale Kotlan mířil vedle a další jeho centr chytil brankář Sokol. Gól Bočana v 6. minutě nebyl pro ofsajd uznán a po Brichvínově centru hlavičkoval z 8 metrů vedle Berka. Po čtvrthodině hry zamířil volejem Kubica těsně vedle pravé Sokolovy šibenice a další pokus téhož hráče po zpětné Bočanově přihrávce skončil nad brankou hostů. Neujal se ani pokus Bočana, či volej Vilíma, který skončil těsně nad břevnem soupeřovy branky. Po půlhodině následovaly nepřesné střely Krumla a Bočana a ve 31. minutě musel na druhé straně včasným vyběhnutím zchraňovat Kohel před nabíhajícím Strasserem. Ve 39. minutě mohli jít hosté do vedení, když Faina postupoval sám na Kohela, ale domácí gólman jeho střelu ze 14 metrů vyrazil. O dvě minuty později hostující zadáci zblokovali Vilímovu střelu a na druhé straně po Strasserově přihrávce mířil volejem z dobré pozice velmi nepřesně Steinberger. Domácí si vypracovali největší šanci první půle ve 44. minutě, kdy se ocitl Kotlan sám před brankářem Sokolem, ale ze 12 metrů minul jeho levou tyč. Poté ještě Bočan hlavou z 8 metrů trefil břevno postřekovské branky a Kotlan minul ze 12 metrů z úhlu pravou Sokolovu tyč.
I ve druhém poločase měli domácí značnou převahu, ale k úspěchu nevedla Kotlanova hlavička po Jančově centru, kterou Sokol vyrazil na roh, ani Jančova střela o chvíli později. V 63. minutě se do šance doslova prodral Šimovič, ale jeho pokus ze 12 metrů skončil na levé Sokolově tyči. Jančovu bombu zblokovali zadáci a Šimovič technickou střelou z úhlu mířil vedle. Domácí se dočkali v 68. minutě, kdy se uvolnil Kruml a střelou z otočky z 18 metrů o pravou tyč vstřelil první gól - 1:0. Poté mířil Koza nad branku Postřekova a čtvrthodinu před koncem získal míč Kotlan, pronikl do šestnáctky a ze 14 metrů zvýšil na 2:0. Poté střílel po Kotlanově centru volejem Koza, ale Sokol míč vyrazil. Neujala se Jančova ani Kozova další střela, ani Brichcínův pokus. Poté hlavičkoval vedle po Bočanově centru Šimovič a svůj slalom zakončil nepřesnou střelou Kotlan. Ten se v 88. minutě dostal do šestnáctky, uvolnil se, jeho střelu srazili hosté ke Kozovi, který trefil volejem z 10 metrů na 3:0. V 91. minutě usměrnil Karasův centr do branky Koza a zvýšil na konečných 4:0.