Kalendář

<< říjen 2017 >>
Po Út St Čt So Ne
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL



Výsledky fotbalových příprav

Memoriál Josefa Ibermajera na umělé trávě v Doubravce - 5. kolo:
skupina A:
Sokol Město Touškov-Senco Doubravka 2:2 (1:2, Královec, Zaoral -Žák 2),
DIOSS Nýřany-FK Žákava 6:0 (2:0, Kováč 2, Louda, Liška, Schejbal, Mašek)
Baník Zbůch-FC Chotíkov 3:2 (0:1, Brož, Jan Hrdlička, Zelenka-Šulan 2),
SSC Bolevec - Chanos Chanovice (ST 19.00), volno měly Rokycany.

Skupina B:
TJ Přeštice-Sokol Křimice 1:1 (1:1, Benedikt - Klement),
Slavoj Koloveč-Čechie Příkosice 3:1 (1:0, Diepold 2, Milota-Jedlička),
FK Holýšov-Slavia Vejprnice 1:1(1:1, Hulina - L. Rada),
Rapid Plzeň-TJ Klatovy (odloženo pro nemoc hráčů Klatov), volno měl SKZČE Plzeň.

Předehrávka 6. kola-skupina B: SKZČE Plzeň - Rapid Plzeň 5:3 (0:0, Staněk 2, Bačkovský 2, Rusňák-Peroutka, Faist, vlastní).

Vyšehrad Cup 2009: Viktoria Žižkov B - Viktoria Plzeň B 3:0 (0:0).

Dudák Cup-5. kolo:
FK Horaždovice- Katovice 2:0 (1:0, Pavlík, Forman).

Blatná Cup - 3. kolo:
Sokol Hradešice - Bělčice 1:2 (0:0, Liška),
FC Písek dorost - Sušice 0:4 (0:3, Kočí 3, Farták),
Sokol Čížová - FK Nepomuk 2:2 (0:2, Racek, Josef Ticháček).


Zimní turnaj v Horšovském Týně - 3. kolo:
FK Staňkov - FK Holýšov B 2:2 (0:1, Trhlík, Šlechta -Šimandl, Levička),
Baník Stříbro-Tlučná 4:1 (2:1, Kertys 2, 1 z PK, Pelan z PK, Svába-M. Nachtmann),
Sokol Postřekov-Dynamo Horšovský Týn 1:3 (1:2, Vaněk - R. Šindelář, Komárek, Jiráň),
Start VD Luby - Jiskra Domažlice B 0:6 (0:1, Kubica 4, Kotlan, Rejtar).

Krajský pohár - předehrávka 1. kola:
Sokol Losiná - FK Žákava 7:3 (4:3, Veleman 2, Jambor 2, Štěpánovský, Tančouz, Bodanský - Silovský, Huňáček, Winkelhbferl.


Memoriál Vlastimila Marečka dorostu:
FK Teplice - Viktoria Plzeň U19 2:2 (1:0, Bezděk, Klimenta),
FK Teplice - Viktoria Plzeň U17 1:3 (0:1, Luksch 2, Kůžel).


Přátelsky:
Jiskra Domažlice - FC Rokycany 4:1 (2:0, Mašek 2; Štolka, Mužík - Aubrecht),
FK Tachov - Vilzing 4:2 (1:2, Malý 2, Šácha, J. Viterna),
FC Spartak Chrást - FK Hořovicko 3:2 (1:1, Bezdička 2, Týr),
SK Horní Měcholupy - Viktorie Plzeň U 18 1:6 (0:1, Dvořák 3, Šíša 2, Hnát z PK),
FC GRAFFIN Vlašim - Viktoria Plzeň U16 1:5 (1:1, Krmenčík 2, Hošfálek, Sýkora, Končal).

(hoch)