14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Druhé kolo zimního turnaje v Horšovkém Týně

Zimní turnaj konaný na umělé ploše v Horšovském Týně má za sebou druhé kolo. V tom ukázalo svoji sílu pořádající mužstvo Dynama, když Staňkovským dalo "búra".

Jiskra Domažlice - Baník Stříbro 2:3 (1:1)
Jiskrá Domažlice hrála s druhým týmem I. A třídy vyrovnanou partii, ale fotbalová zkušenost stříbrských hráčů rozhodla.
Do utkání lépe vstoupili hosté, když už v 10. min. Baník vedl 0:1 gólem Radka Hřebíka. •
Po půlhodině hry se k vyrovnávací střele dostal domažlický Rudolf Škrabal, ale o několik minut později, po trefě Jindřicha Jareše, bylo skóre opět na straně Baníku.
V druhém poločase se diváci dočkali dalšího gólu Stříbrských, když brankáře Korbu opět prostřelil Hřebík.
Po zbytek zápasu se Domažličané pokoušeli o remízu, ale jejich snahy zúročil pouze Jiří Hartl, který deset minut před koncem z pokutového kopu snížil skóre na 2:3.
Góly: Škrabal, Hartl - Hřebík 2, Jareš
Sestava Jiskry Domažlice: Korba - Mastný, Ferra, Zlámal, Jurko, Šinál, Vísner, Hartl, Pavlíček, Minařík, Škrabal
Sestava Baníku Stříbro: Kos - Ichnatolya, Šaman, Pelán, Petraška, Kertys, Hřebík, Dyk M., Slába, Jareš, Florys, Bednář, Dyk R.

FK Staňkov - Dynamo H. Týn 1:5 (0:1)
Díky gólové kanonádě na konci zápasu bylo utkání domácího Dynama Velmi atraktivní.
První půlhodina zápasu naznačovala remízu, ale tento dojem vyřešil ve 32. min. týnský Jan Barták, který započal skóre 0:1.
Do konce poločasu byli diváci svědky jen několika nedokončených nebo zmařených šancí. .
Druhý poločas byl gólově zajímavější. V 61. min. rozhodčí Kubec zvedl nad hlavu červenou kartu, která za hrubé nesportovní chování patřila staňkovskému Tomáši Panuškovi.
Staňkov tak poslední třicetiminutovku dohrával jen o deseti hráčích a na jejich stylu bylo poznat, že s výrokem rozhodčího nesouhlasí.
Toho využili Týnští, kteří během deseti minut nasázeli za záda brankáře Jánského čtyři góly. V 71. min. Strefil Šindelář v 73. min. Barták, o tři minuty později Jiráň a v 79. min. opět dobře mířil Šindelář.
Staňkovští v 81. min. dokázali jen upravit skóre na konečných 1:5.
Góly: Trhlík - Barták 2, R. Šindelář 2, Jiráň
Sestava FK Staňkov: Jánský - Šlechta, Zahoř, Brejcha, Bozděch, Štverka, Trhlík, Šobr, Gabriel, Štefl, Panuška, Škampa.
Sestava Dynamo Horš. Týn: Věneček - Hradecký, Dolejš, Cihlář, Šindelář T., Beisbier, Bouda, Jiráň, Barták, Kopřiva, Šindelář R., Šperl

Stafin Holýšov- VD Luby 2:2 (1:1)
Už dvě minuty po úvodním hvizdu rozhodčího Rubáše se míč ocitl za zády gólmana Třeštíka, když se po skvělé akci trefil lubský Krotký.
Stafin se snažil vyrovnat hru, což se mu ve 27. min. povedlo díky gólu Patra Majláta.
V druhé polovině zápasu se třicítka diváků dočkala opět pouhých dvou gólů. V 51. min. dobře mířil holýšovský Juráš. Když už se Stafin těšil z výhry, přišel na řadu druhý gól Krotkého ze 75. min., který stanovil konečné skóre zápasu na 2:2.
Góly: Majlát, Juráš- Krotký 2
Sestava Stalinu Holýšov: Třeštík - Levička, Smeták, Vrba, Hrdina, Majlát, Roučka, Knopp, Hadrava, Juráš, Šimandl, Belina, Šmrha, Steinbach
Sestava Start VD Luby: Kalaš - Turner, Papay P., Novák, Vejskal, Krotký, Vandrovec, Voráček, Smolík, Šindelář, Švec, Papay V., Sydorenko, Kodeš

Sokol Tlučná -Sokol Postřekov 1:0 (1:0)
Nejvyrovnanější utkání víkendu přinesl duel Tlučné s Postřekovem, ve které padl jen jeden gól.
Ve 43. min.utě zápasu zmátl postřekovského brankáře Noska Nachtmann a míč skončil za brankovou čárou.
V druhé půli se na obou stranách hřiště naskytly šance, ale gólu se diváci již nedočkali.
Góly. Nachtman
Sestava Sokolu Tlučná: Fischer - Krbeček, Šafránek, Němec, Škoda, Cink, Kouřil, Takáč, Škoda, Nachtmann, Tyll, Roskovec, Karbusický
Sestava Sokolu Postřekov: Nosek - Bešta, Královec, Vavřík, Janeček, Tauer, Steinberger, Jasan, Polák, Vaněk, Cibulka, Beroušek, Výskot, Malzer, Závodný