Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra zahájila přípravu vysokým vítězstvím

Premieru si odbyli hráči Jiskry Domažlice na novém umělém trávníku městského stadionu Střelnice pod vedením hlavního trenéra Milana Dejmka, ale s novými asistenty Jiřím Šámalem a Jurajem Ziprichem, který je zároveň novým trenérem záložního "béčka .

Jiskra Domažlice - Baník Zbůch 7:0 (2:0)

Hned v úvodu utkání se trefil Mužík, který se dostal k odraženému míči na hranici vápna - 1:0. Hráči Jiskry kontrolovali hru a vytvářeli si šance. Po půl hodině hry si Mužíkův centr srazil do vlastní sítě dezorientovaný obránce hostů - 2:0.
Do konce poločasu oba trenéři provedli několik změn v sestavě, ale obraz hry se nezměnil a domažličtí hráči svého soupeře převyšovali ve všech směrech, což se projevilo i gólově.
Branky postupně vstřelili Michal Štolka (2x), Michal Bublík, Petr Mužík a Jan Mašek. Skóre se zastavilo na konečných 7:0, a to Zbyněk Černý neproměnil pokutový kop.
„Bylo to první naše přípravné utkání v průběhu zimní přípravy a myslím, že určitě splnilo svůj účel. Soupeř nebyl kvalitní, ale absolvované soustředění na Přimdě, u hráčů Zbůchu vidět bylo. Nicméně, herní převaha byla na naší straně a jsme rádi, že se nám to podařilo dát najevo i brankově. Je důležité, že při zápase nedošlo k žádnému vážnějšímu zranění, i když byl nakopnut Martin Schötterl. Doufám, že to nebude nic vážného," řekl k zápasu se Zbůchem Jiří Šámal a pokračoval: „Udělalo nám radost zařazení Lukáše Paula, který se po delší pauze opět vrátil." Domažlického hráče překvapil výborný výkon Michala Štolky, který je novou posilou divizní Jiskry. Štolka na zkoušku přišel z mužstva Vodních staveb Plzeň.
Další posilou domažlického klubu je řecký Nikos Tserevelakis, který bohužel pro zranění do zápasu nenastoupil. „Nikos se v průběhu přípravy zranil a má něco s kotníkem, takže jsme nechtěli riskovat zhoršení jeho stavu," řekl Šámal s tím, že jeho kvality bude Jiskra mít možnost vidět v dalších utkáních sezony.