Kalendář

<< srpen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Novinky

1. kolo soutěží

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBAL1. FK Příbram B přišla o 17 bodů...


Dnes rozhodla odvolací a revizní komise ČMFS v čele s předsedou Lněničkou, že odebírá našem B-týmu 17 bodů. Celý případ vznikl tím, že hráč Vítězslav Škácha odehrál sedm zápasů s registračním průkazem FK Marila Příbram a.s. 

Za tuto administrativní chybu byl náš klub potrestán ČMFS pokutou 21 tisíc Kč. Tento trest, který náš klub akceptoval, však nebyl dostatečný pro ostatní kluby, které se odvolaly již ke zmíněné komisi.

Petr Větrovský k tomu dodal: "Jsem velmi rozčarován a překvapen z toho, co všechno je dnes možné. Původní trest 21 tisíc Kč za administrativní chybu mi přišel dostatečný a neviděl jsem důvod k dalšímu pokračování této kauzy. Na základě odvolání několika klubů jsme byli pozvání k odvolací a revizní komisi ČMFS. Tak jsme se sekretářem Petrem Souchou vydali minulý týden na dlouhou cestu do Olomouce. K ohromnému překvapení jsme tam byli sami a kluby, které se odvolávají, nebyly ochotny ani dorazit do Olomouce. Rozhodnutí v Olomouci bylo takové, že zhruba po 15 minutách nás komise vyhodila s tím, že nebude nic šít horkou jehlou a odročila jednání na další týden do Hradce Králové. Zde si dnes náš sportovní sekretář Petr Soucha vyslechl tento trest. 
Nemám k tomu co víc říct, jelikož se s tímto rozhodnutím nemohu ztotožnit. Víťa Škácha byl vždy naším hráčem a při přejmenování klubu se nová společnost 1.FK Příbram stala samozřejmě majitelem všech fotbalových práv. Tuto situaci bude náš fotbalový klub řešit tak, že se odvolá k civilnímu soudu a bude věřit a čekat ve spravedlnost."

Převzato z webu 1. FK Příbram