12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Souhrnné informace o zápasech krajského přeboru.

Víkendové 24. kolo krajského přeboru mělo na programu řadu zajímavých duelů. V přímém souboji o druhé místo Domažlice v do­mácím prostředí zdolaly pl­zeňský Rapid. O záchranu bo­jující Přeštice získaly na půdě lídra v Touškově cenný bod.

M. Touškov-Přeštice 2:2

Ve vyrovnaném bojovném utkání měli hráči Touškova více šancí a dvakrát vedli. Hosté srovnali v 89. minutě střelou Kuneše z trestného ko­pu, poté po faulu na Lambora neproměnil Jiří Scheinherr pokutový kop.
Nejlepší hráči: Fürbacher - Šperl. Poločas: 1:1. Branky: 11. Lambor, 74. M. Scheinherr - 23. Bouc, 89. Kuneš. Rozhodčí: Burda. ŽK: 4:5. Diváků: 180.
M. Touškov: Nikrmajer- Bruha, Kolář, Kluska, Fiirbacher, J. Sche­inherr, Lambor, Nosek, Karbusic­ký, Brand, M. Scheinherr. Trenér M. Mareš.
Přeštice: Kripner - Kuneš, Šobr Bouc, Kaas, Rajchart (63. Švarc), Lecjaks (81. Kožíšek), Šperl, Gerst­ner, Šindelář, Ostrolucký. Trenér J. Roud.

Rokycany- Chanovice 0:0

Domácí fotbalisté si udržo­vali po celý zápas převahu, ale ani jednu ze svých šancí ne­proměnili. V koncovce neu­spěli Tobrman ani Kučera, Kohout trefil jen tyč prázdné branky hostů.
Nejlepší hráči: Tobrman – Kočí, Rozhodčí: Červený. ŽK: 1:1. Divá­ků:100.
Rokycany: Vild-Rydl, Mochňák (82. Abrt), Čihák (78. Krchov), Brož, Tobrman, Mraček, Papáček, Ko­hout (72. Světlík), Procházka, Ku­čera. Trenér P. Aubrecht.
Chanovice: Daněk - Srb, Frýzek, Varga, Poláček, Kučera, Tafat, Černohorský, Votava (73. Šimsa), Kočí, Kocour. Trenér P. Běloušek.

Domažlice-Rapid Plzeň 4:2

V důležitém souboji dvou aspirantů postupu uspěli do­mácí. Na jejich vedoucí gól do přestávky odpověděl Hucl. Po změně stran získaly Domažli­ce tříbrankový náskok, který v závěru korigoval Korda.
Nejlepší hráči. M. Šot-Hucl. Po­ločas: 1:1. Branky: 18. a 60. M. Šot, 64. Tesař, 77. Schötterl-39. Hucl, 85. Korda. Rozhodčí: Čermák. ŽK: 2:3. ČK:0:1(86. Korda). Diváků: 300.
Domažlice: Mleziva (42. Pejsar)­Strejc, Tesař, Janeček (75. Kohout), Rejthar, Černý, Šámal, M. Šot (80. Kubica), Mifek, Schótterl, Mach. Trenér M. Móravec.
Rapid: Štrunc - Peroutka, Met­lický, Lavička, Pata, Hucl, Korda, Jílek (72. Brabec), Šimsa (84. Vác­lav), Liška, Zaoral. Trenér M. Nád­herný.

Horní Bříza- Staňkov 5:1

Domácí šli do vedení po akci na jeden dotek, Staňkov záhy srovnal. Po přestávce byli brzy po sobě vyloučeni dva hráči hostů, Horní Bříza pak početní převahy náležitě využila.
Nejlepší hráči: Krůs - Jánský. Poločas: LI. Branky: 16. Kohout, 72. Krůs, 74. P. Chocholaty, 85. Paukner, 89. Fráz - 19. Plas. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 2:3. ČK:1:3 (78. Janka - 52. Janka, 66. Trhlik, 80. Regál). Diváků: 150.
H. Bříza: Mizera - Šimice (81. Vacek), Gadač, Krůs, Janka, Fráz, Paukner (85. Holík), F. Rozmara, Kohout, Jagerčík, P. Chocholatý (83. Prusík). Trenér F. Sudik.
Staňkov: Jánský - Hrach, Štver­ka, Gust, Hčnig (77. VaChtl), Janka, Trhlík, Řeháček, Plas (78. Russ), Dolejš, Regál. Trenér V. Šindler.

SKZČE Plzeň-KlatovyB 1:0

Pouze průměrný zápas, ve kterém měli domácí zřetelně více ze hry, rozhodla branka Mičana v úvodu druhé půle.
Nejlepší hráči: Vacek - Šlechta. Poločas: 0:0. Branka: 53. Mičan. Rozhodčí: Kořínek. 2K: 1:2. Diváků: 50.
SK ZČE: Korejčík-Levý, Staněk, Karadžov, Šneberk, Vacek (87. Vodička), Ulč, Bačkovský, Mičan (83. Svatoš), Šmíd (90. Rous), Krystl. TrenérJ. Urbánek.
Klatovy B: Herman - Vacovský; Hromada, Fait, Jakubec, Šlechta, Beneš, Vítovec, Sysel (75. Hamhalter), Votípka, Binia. Trenér J. Palivec.

Chodov- Chrást 2:3

Domácí otočili vedení hos. tů, ti si však v závěřu dvěma góly zajistili vítězství.
Nejlepší hráči: Staviarsky - Haidelmayer. Poločas: 1:1. Branky 27. P. Holar, 65. Kobes - 10. a 90 Mojžíš, 85. Diepold. Rozhodčí: Dusil. ŽK: 2:1. Diváků: 150.
Chodov: Staviarsky - Jan Kapic, Kuboušek, M. Holar, J. Chmelík, M. Chmelík, Hála (65. Krakeš), P. Ho­lar, Smazal, Valíček, Kobes. Trenér M. Chmelík.
Chrást: Bláha - Šmíd, Diviš, Král, Brýla, Doležal (38. Fiala, 51. V. Tyr), Mojžíš, Ranc, Diepold, Hai­delmayer, Křen (67. M. Tyr). Trenér J. Aubrecht.

Sušice -Tachov 1:3

Domácí měli herní převa­hu, ale góly dávali po brejcích hosté. Sušice v závěru vstřeli­la alespoň čestný úspěch.
Nejlepší hráči: J. Cihlář - Kaše. Poločas: 0:1. Branky: 89. Hoda - 36. Augustin, 78. Šácha, 82. Hobza. Rozhodčí: Bogdan. ŽK: 2:3. Diváků: 100.
Sušice: Kindelman - Kodýdek, Hoda, T. Marek, Klíma (73. Hlaváč) Sládek, Hrach, Prchlík, Junek (58. Hubáček), J. Cihlář, Kočí. Trenér L. Vašica.
Tachov: Valenta - Pikl, Opava, Kaše, Šácha, Gabčo, Čížek, J. Vi­terna, Augustin, Habart, (90. Zá­vorka), Hobza (88. Kolář). Trenér P. Hudec.

Holýšov-Manětín 1:6

Po prvním vyrovnaném dějství po změně stran hosté nekompromisně trestali chy­by domácích a vysoko vyhráli.
Nejlepší hráči: Stanislav - Bouška. Poločas: 1:2. Branky: 40. Tlustý-29. Bouška, 41. a 55. Cibula, 68. Bulín, 74. Dlouhý, 90. Spal. Roz­hodčí: Rauch. 2K: 1:1. Diváků: 200.
Holýšov: Vasko - Nový, Hamer­ník, Stanislav, Bečvář, Heller (46. Kraina), Chalupa, Jeniš, Tlustý, Procházka (85. Šimka), Lukáš (74. K. Teršl). Trenér Z. Daněk.

Manětín: Pochobradský - Fuchsa, Bulín, Spal, Dlouhý, Bouš­ka, Hůlka, Cibula, Mikulík, M. Pá­tek, Prais. Trenér J. Pátek.