10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Souboj o druhou příčku v kraji fotbalisté Jiskry zvládli.

Týden staré zavá­hání v Tachově v sobotu na svém hřišti napravili fotbalis­té Jiskry Domažlice, když v přímém souboji o druhou příčku krajského přeboru po­razili plzeňský Rapid. A proto­že tentokrát pro změnu zavá­halo vedoucí Město Touškov (remízou s Přešticemi), ztrácí Domažličané na první příčku opět jen jediný bod.

Jiskra Domažlice- Rapid Plzeň  4:2  (1:1)
Domácí již tradičně začali s velkou chutí a už v páté minu­tě z přímého kopu zahrozil Šámal. I pak měli územní pře­vahu, ale vážnější šanci si vy­tvořili až v 18. minutě, a hned gólovou. Důrazný Martin Šot si pohrál s obráncem a obhodil bezmocného gólmana Štrunce.
Protesty hostů, že byl v ofsajdu, byly zcela bezpřed­mětné. Domažličané nepolevi­li a do šancí dostávali hlavně Šot a Strejc. Při jedné z nich Šot opět překonal brankáře, míči do cesty se ale postavila tyč. Hosté odpověděli až ve 39. minutě. Po kombinaci s Jíl­kem se prosadil Hucl. Vzápětí se domažlický gólman Mleziva nechal pro zranění vystřídat Pejsarem. Po krátkém zdržení tak zápas dospěl k remízové­mu poločasu.
Ten druhý pak slušně zapl­něné Střelnici nabídl atrak­tivní podívanou se spoustou šancí a čtyři góly. V 60. minutě se po Mifkově přiťuknutí pro­sadil podruhé Šot. O čtyři mi­nut později si na Šotův rohový kop naběhl Tesař a hlavičku umístil ke vzdálenější tyči - 3:1. V 71. minutě si potlesk vy­sloužil i gólman Pejsar, který krásnou 'robinzonádou vytáhl Huclovu ránu zpoza zdi. Na druhé straně se podobně vydařenou střelou opět připomněl Šot. Ale gól oslavil až v 77. mi­nutě Schötterl, který své sólo zakončil střelou z hranice šestnáctky. Konečnou podobu výsledku ale dal hostující Korda, když v 85. minutě pře­konal Pejsara střelou do tyče a do branky. O pouhou minutu později byl ale šťastný střelec za faul vyloučen.
Domažlice - Mleziva (42. Pejsar) - Strejc, Tesař, Janeček (75. Kohout), Rejthar - Černý, Šámal, Mifek, Mach - M.Šot (80. Kubica), Schötterl. Trenér Moravec, vedoucí mužstva Hendrych.
Rozhodčí: Čermák-Kafka, Krutina, delegát Ardeleanu. ŽK 2:3, ČK 0:1 (86. Korda). 300 diváků.