Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBezdička si zatím svědky nepřivedl

Plzeň - Disciplinární komise krajského fotbalového svazu včera znovu projednávala kauzu obvinění rozhodčích Antonína Liškutína a Jiřího Šlaufa chrásteckým kapitánem Václavem Bezdičkou z přijetí úplatku. Chrástecký fotbalista měl přinést usvědčující nahrávku z rozhovoru mezi ním a sudím Šlaufem, případně si mohl přivést svědky rozhovoru.

Autor:
Pavel Hochman

Václav Bezdička

Václav Bezdička
Autor: DENÍK/Václav Vacek

„Nahrávku nepřinesl, podle jeho slov ji má k rozboru Útvar pro odhalování korupce a finanční kriminality policie ČR a my nevíme, kdy nahrávku budeme mít k dispozici,“ uvedl Vladimír Krejčí, předseda DK, a dodal: „Na příští středu předvoláváme svědky rozhovoru, které pan Bezdička uvedl do zápisu.“

Jedná se o dva fotbalisty, kteří mohli již včera společně s Bezdičkou před komisí vypovídat. „Nevzal jsem je s sebou, protože je v těchto dnech vyslýchá protikorupční útvar policie. Navíc se ještě přihlásila další svědkyně, která celý rozhovor slyšela,“ vysvětlil Bezdička.

Po neveřejném jednání, na kterém DK vyslechla i zástupce Horní Břízy, předseda Vladimír Krejčí ujistil, že jsou schopni případ uzavřít před dokončením vyšetřování policie. „V dnešní své výpovědi nám pan Bezdička uvedl některé nové skutečnosti a po výslechu svědků uvidíme. Na policii čekat nemusíme. Až skončí vyšetřování, můžeme případ klidně znovu otevřít,“ uvedl Krejčí.