Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALKrajský šéf Berbr počká do konce měsíce

 PLZEŇ - Fotbalista Bezdička zatím ohlášený důkaz o úplatnosti sudích svazu nepředložil

Autor:
Pavel Hochman

Václav Bezdička

Václav Bezdička
Autor: DENÍK/Václav Vacek

Do včerejšího poledne měl kapitán chrásteckých fotbalistů Václav Bezdička předložit předsedovi Plzeňského krajského fotbalového svazu Romanu Berbrovi důkazný materiál o úplácení rozhodčích Antonína Liškutína a Jiřího Šlaufa při červnovém duelu krajského přeboru mezi Chrástem a Horní Břízou.
Z rozhovoru mezi Bezdičkou a Šlaufem údajně existuje nahrávka, kde sudí fotbalistovi vytýká, že je vyrovnávacím gólem připravil o pětadvacet až třicet tisíc korun, které potom museli vrátit. Existují i svědkové rozhovoru, z nichž jeden Deníku fakta potvrdil.

Nahrávku měl Václav Bezdička včera předat šéfovi svazu. „Bezdička se na krajský fotbalový svaz dostavil, ale nahrávku nepřinesl. Oznámil nám však, kde nahrávka je, a já jsem přesvědčen, že je na správném místě,“ uvedl předseda Roman Berbr.
Vedení fotbalového svazu podle slov svého předsedy na předložení nahrávky ještě počká. „Dali jsme si termín do konce listopadu. Potom bychom měli po fotbalové stránce případ uzavřít,“ dodal Berbr.

Na základě článku v Plzeňském deníku se případem zabývá služba kriminální policie a vyšetřování okresní ředitelství Plzeň–sever.
Na dnešní jednání disciplinární komise krajského fotbalového svazu jsou pozváni rozhodčí a delegát utkání Chrást - Horní Bříza.
Bezdička se po dohodě se svým advokátem k případu nyní nevyjadřuje. Nezbývá než věřit, že průkaznou nahrávku má fotbalistův advokát nebo policie.