Kalendář

<< listopad 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALDisciplinárka zastavila činnost Bezdičkovi i sudím

PLZEŇ - Téměř tři hodiny trvalo čtvrteční jednání disciplinární komise Plzeňského krajského fotbalového svazu

Autor:
Václav Vacek

Předseda Vladimír Krejčí hovoří při čtvrtečním jednání disciplinární komise Plzeňského krajského fotbalového svazu.

Předseda Vladimír Krejčí hovoří při čtvrtečním jednání disciplinární komise Plzeňského krajského fotbalového svazu.
Autor: DENÍK/Václav Vacek

Komise vyslechla delegáta i všechna tři rozhodčí zápasu 29. kola minulé sezony krajského přeboru mezi Chrástem a Horní Břízou. Hráč Chrástu Václav Bezdička totiž obvinil dva sudí tohoto duelu, Antonína Liškutína a Jiřího Šlaufa, že od Horní Břízy přijali úplatek ve výši 25 až 30 tisíc korun.
Krajská disciplinárka, která ve čtvrtek jednala za zavřenými dveřmi, odmítla sdělit obsah výpovědí rozhodčích. Sudím Antonínovi Liškutínovi a Jiřímu Šlaufovi a hráči Václavu Bezdičkovi ale zastavila činnost.

Vyjádření odmítli přítomným novinářům i rozhodčí. „Nic vám neřeknu, už jste toho kolem celé věci rozvířili dost,“ sdělil Deníku rozhodčí Liškutín.
„Jedná se o závažné disciplinární provinění,“ vysvětlil verdikt komise její předseda Vladimír Krejčí. „Hráče Bezdičku jsme vyzvali, aby na příští zasedání komise přinesl jako důkaz zvukový záznam jeho rozhovoru s rozhodčím Šlaufem,“ pokračoval Krejčí. Na něm měl podle Bezdičky sudí Šlauf prohlásit, že je Bezdička vyrovnávacím gólem připravil o peníze. Utkání skončilo nerozhodně 1:1 a Horní Bříza tak přišla o účast v baráži a šanci zachránit se tak v nejvyšší krajské soutěži.

Na příští středu komise předvolala kromě Bezdička ještě dva svědky, kteří jeho rozhovor se Šlaufem slyšeli. „Předvoláni budou také zástupci klubu Horní Břízy, vedoucí mužstva a prezident klubu,“ dodal Krejčí.
Celý případ už od začátku tohoto týdne šetří policie.