Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra je po zápase s Motorletem čtvrtá

PRAHA - Díky nešťastným gólům nestačila druhá Jiskra Domažlice na čtvrtý Motorlet Praha

Autor:
Redakce

MOTORLET PRAHA – JISKRA DOMAŽLICE 3:0 (1:0). U míče Petr Mužík. Za ním přihlíží Václav Rada (s číslem 7) a Jan Šmirkl (s číslem 5). Vpravo přibíhá pražský Chaloupka, autor první branky.
MOTORLET PRAHA – JISKRA DOMAŽLICE 3:0 (1:0). U míče Petr Mužík. Za ním přihlíží Václav Rada (s číslem 7) a Jan Šmirkl (s číslem 5). Vpravo přibíhá pražský Chaloupka, autor první branky.
Autor: Jiří Pojar

V posledním kole fotbalové divizní skupiny A se fotbalisté Jiskry Domažlice vrátili z pražského Motorletu bez bodu.
Domažličtí fotbalisté podali na Motorletu bojovný výkon, který však nestačil na domácí Pražany. Utkání rozhodly dva momenty. Po velké šanci Cihláře a Bahledy šli domácí do vedení šťastnou brankou Chaloupky – 1:0.

Ve druhém poločase se Domažličtí snažili o vyrovnání, ale hlavní rozhodčí Melichar přehlídl jasné postrčení Maška a dezorientovaný Mašek si dal vlastní branku – 2:0.

Domažličtí poté vrhli všechny síly do útoku a o dvě minuty později rozhodl utkání pražský útočník Rezek – 3:0.

„V prvním poločase jsme byli více vyrovnaným soupeřem a za našeho tlaku jsme si nechali dát hloupou branku. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vyrovnat stav a přidat nějakou tu branku. Nicméně, rozhodla sporná situace, kdy byl Honza Mašek faulovaný v našem vápně a dal si vlastní gól. Hlavní rozhodčí tuto situaci neviděl a postranní ho na tuto skutečnost neupozornil. Po tomto inkasovaném gólu jsme se snažili dát branku, ale po chybě v obraně jsme dostali třetí gól a nezaslouženě prohráli,“ řekl k zápasu Jan Šmirkl a zhodnotil podzimní část, která se mu zdá být vydařená a nad jeho očekávání. Přislíbil, že se Jiskra na jaře bude prát o nejvyšší příčky tabulky.

Jakub Strejc zápas okomentoval: „ Myslím, že jsme toto utkání nezvládli a k rozhodčímu se raději nebudu vyjadřovat. Nikdo asi nečekal, že po podzimu budeme čtvrtí a na jaře se budeme snažit podávat stejně dobré výsledky.“

„Podle mě se jednalo o velmi vyrovnaný zápas, pak jsme dostali ten sporný gól. Ve druhém poločase jsme měli světlou patnáctiminutovku, ze které jsme bohužel nic nevytěžili,“ vyjádřil se k zápasu s Motorletem Pavel Cihlář a řekl, že je s dosavadními výsledky týmu spokojený.

Jaroslav Ticháček k zápasu a sezoně řekl: „Na Motorletu jsme sehráli nešťastný zápas. Myslím, že konečný výsledek byl pro nás velmi krutý. Fotbal je o gólech a my jsme tentokráte naše šance nevyužili. Za tuto sezonu patří mužstvu poděkování. Celou dobu jsme se pohybovali na špičce a máme kontakt s vedoucími týmy tabulky. Věřím, že na jaře navážeme na dobré výsledky a ty nás vynesou do čela tabulky.“

Sestava Jiskry Domažlice: Martin Mleziva – Jakub Strejc, Michal Bublík, Jan Šmirkl, Pavel Cihlář (82. min. Lukáš Neumann) – Zbyněk Černý, Václav Rada, Petr Mužík, Jan Mašek – Tomáš Bahleda (43. min. Martin Šot), Miroslav Manowetz, Trenéři: Milan Dejmek, Petr Kuželka, Diváci: 150, ŽK: 3:3