Kalendář

<< březen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALŽáci Jiskry Domažlice B remizovali v Německu

Přátelsky starší žáci: Willmering/Waffenbrunn - Jiskra Domažlice B  3:3 (3:1)

V neděli  9.11.2008 vyrazili mladí fotbalisté z Domažlic vstříc získávání prvních zahraničních zkušeností do nedalekého Willmeringu u bavorskélho Chamu. Výpravu tvořila rezerva starších žáků a starší přípravka. Za pěkného slunečného počasí proběhla obě utkání současně, neboť hostitelský oddíl měl v areálu dvě slušně připravená hřiště.

Starší žáci si ve svém duelu nevedli z počátku špatně a vypracovali si několik slibných šancí, bohužel s velmi žalostným zakončením. V 5´ šel na brankáře Luboš Řezáček zcela sám a vytěžil pouze roh. Soupeř kontroval po chybě nového brankáře hostí, Jakuba Pinkra, v 6´ na 0:1. V 14´ zahrál výtečně přímý kop z levé strany Petr Strnad a vymetl pavučiny v růžku brány domácích, 1:1. Domácí kontrovali podobně a střelou z velké dálky přímo ze hry zvýšili na 1:2. V 24´po katastrofálním selhání celé obrany zvyšují pohyblivější a lépe kombinující domácí již na 1:3! V 29´ vypálil do šibenice Tomáš Linkeš, ale gólman vytáhl jeden ze svých parádních zákroků.

Druhý poločas byl ve znamení kontroly hry domácími a řadou nepřesností na kopačkách hostí. Až v 29´ snižuje přímo z rohového kopu opět Petr Strnad. Stejný hráč potáhl individuální akci po levé straně a jeho následný centr proměnil v 33´ Tomáš Linkeš ve vyrovnávací branku 3:3. V 36´ se vytáhl hostující gólman proti stoprocentní šanci domácího útočníka a tak o vítězi rozhodovaly až penalty. Tyto dopadly 10:11 v neprospěch hostí.

Zodpovědnost na sebe vzal Petr Strnad podílející se na všech brankách Jiskry, zbytek mužstva zahrál hluboko pod své možnosti!

Celkově lze říci, že domácí celek byl pohyblivější, fotbalovější, prokázal smysl pro disciplínu a o konečné remíze rozhodl fakt, že do zápasu nastoupil pouze s dvanácti borci a v závěru mu došly síly.

 Sestava Jiskry Domažlice B:

Jakub Pinkr - Ondřej Nechoďdomů, Tomáš Dvořák "C", Jakub Malík, Petr Strnad, - Tomáš Linkeš, Jan Vlček, Jiří Nguyen,  Tomáš Hruška -  Luboš Řezáček, Jan Kůst

 Náhradníci:

Jiří Janoušek, Ivan Major, Jan Houška, Jakub Fišer, Roman Kruml, David Žák

 Ve službách Poběžovic nastoupili a od trenéra Štefka za odměnu párek z hořticí obdrželi:

René Šperl, David Žák, Roman Kruml

 Trenéři:

Josef Štefek, Ivan Major

 Willmering/Waffenbrunn vs. starší přípravka Jiskry Domažlice  6:2

Detail [›]
Žáci: Jiskra B v Něm ...
Detail [›]
Žáci: Jiskra B v Něm ...