20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Žáci doma uhráli s Nýrskem 4 body

Starší žáci:Jiskra Domažlice – SKP Okula Nýrsko 3:0 (1:0)

V posledním kole podzimní části jsme na domácím hřišti přivítali soupeře z Nýrska. Po posledních dvou smolných prohrách jsme chtěli podzimní část zakončit vítězstvím. Od úvodních minut jsme začali nátlakovou hrou s důrazným napadáním, což se nám osvědčilo již ve 3. min, kdy V. Čech vybojoval míč a jeho střelu brankář soupeře vyrazil a D. Gust pohodlně zakončil do prázdné branky 1:0. Po 15-ti min. jsme nepochopitelně od způsobu naší hry upustili a soupeř hru vyrovnal. Ve druhém poločase nás soupeř přehrál výbornou kombinační hrou ve středu hřiště, ale naštěstí tuto převahu nedokázal potvrdit brankou. My jsme se uchylovali k dlouhým nakopávaným míčům, ale ty nevedly k žádnému úspěchu.  V 51. min. si narazili míč Z. Štěpán s D. Gustem a druhý jmenovaný celou akci zakončil svým druhým golem. V 58. min. P. Socha posunul míč na rozběhnutého Z. Štěpána, který v pokutovém území krásnou zpětnou přihrávkou našel D. Gusta, který střelou završil svůj hattrick a upravil na konečných 3:0.

Sestava: Krásnický - Tauer, Čipera, Kalný, Škoda - Socha, Hamor, Štěpán, Lešek - Gust, Čech.

Střídání: 36 min. Konrády (Škoda), 49 min. Škoda (Čech), 59 min. Linkeš (Socha), 62 min. Malík (Škoda), Copák (Konrády).

Trenéři :  V. Sladký, R. Neumann. Vedoucí mužstva: J. Dufek

Mladší žáci: Jiskra Domažlice – SKP Okula Nýrsko 1:1 (1:0)

V posledním podzimním kole opět jen remizovali a tak přezimují na 3. příčce krajského přeboru. Proti stejně starým hráčům z Nýrska odehráli celkem slušné, bojovné utkání - o remíze rozhodla jediná střela soupeře na branku, kterou brankář Jiskry trošku podcenil a ta zapadla do branky. Vstup do utkání se Jiskře náramně povedl, již ve 4. minutě zatáhl míč po pravé straně David Jurko, odcentroval na nabíhajícího Dominika Stróže, který se uvolnil a podél vybíhajícího brankáře vstřelil branku 1:0. V dalším průběhu se valil jeden útok za druhým na soupeřovu branku, ale obrana soupeře již fungovala 100%,a tak další branka již nepadla. V druhém poločase se scénář opakoval, ale jen do 41. minuty, kdy obrana Jiskry zbytečně faulovala a z následného trestného kopu inkasovala. Brankář Jiskry místo vyboxování tvrdé střely se jí snažil chytit, ale míč mu proklouzl mezi prsty  1:1. Do konce utkání se Jiskra snažila utkání ještě otočit ve svůj prospěch, ale soupeř stál v 10ti lidech na hranici šestnáctky a odolal náporu Jiskry. Neujaly se ani střely Ondry Zímy a tak se skóre již nezměnilo. Trenéři děkují celému týmu za dobře odvedenou práci v celém průběhu podzimu a věří v ještě lepší hru a postavení v tabulce v jarní části soutěže.

Sestava: Vrzal David - Kalný Jarda, Poláček Dominik, Zíma Ondra, Bočan Libor - Svoboda Lukáš, Černý Ondra (c), Dufek Patrik, Stróž Dominik - Maštalíř Petr, Jurko David.
Střídali: Buršík Martin st.a ml., Jandečka Dominik.

Trenéři: Bočan Libor st., Copák Franta st.

Vedoucí mužstva: Dufek Pepa z Milavčí.