31

Dorost přivezl ze Sezimova Ústí jeden bod

Starší dorost

FK Spartak MAS Sezimovo Ustí-Jiskra Domažlice 6:2 (3:0)

Už v první minutě vyzkoušel domácího golmana Havlíček,ale s jeho slabou střelou si poradil.Domácí poprvé zahrozili ve 13', ale jejich střelu Korba chytil. V 17' po ztrátě míče na polovině soupeře domácí předvedli rychlý protiútok, z kterého se ujali vedení 0:1. Druhý gól do sítě Jiskry padl ve 20' opět po ztrátě míče ve středu hřiště 2:0. V 23' si Korba poradil se střelou domácích. Domažličtí odpověděli ve 29' Visnerovou střelou, s kterou si brankář poradil. Ve 32' po centru z levé strany obrana Jiskry nechala pohodlně hlavičkovat domácího hráče, který zvýšil na 3:0. Po centru Pavlíčka z 36' hlavičkoval Škrabal slabě na bránu. V 41' zahrával trestný kop z hranice velkého vápna Havlíček, ale jeho střela šla do zdi.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra velmi aktivně, ale bohužel góly dával soupeř. V 46' Pavlíček střílel po zemi z 20 metrů, ale s jeho střelou si brankář poradil. Hosté ihned zahrozili protiútokem, jejich střelu Korba na dvakrát chytil. Střelu domácích z 49' Korba ještě vyrazil, ale na dorážku už byl krátký- 4:0. V 55' Mastný fauloval ve vápně- rozhodčí nařídil penaltu- 5:0. Střelu domácích z 58' Korba vyrazil na roh. Minutu nato Sova ideálně našel Hartla, ten obešel i brankáře a do prázdné branky snižuje na 5:1. V 67' opět Hartl střílel, ale jeho střela doprostřed brány našla pouze brankáře. Druhou branku Jiskra vstřelila v 70', když Havlíček narazil Hartlovi, ten snížil na 5:2. Na 6:2 domácí upravili v 72', když přehráli obranu Jiskry. v 73' se blýskl krásnou střelou Vísner, ale jeho střelu brankář vyrazil. Brankář domácích chytil i střelu Hartla ze 75'.

Jiskra: Korba- Mastný, Zlámal, Ferra, Pavlíček - Sova (82' Lešek), Vísner (85' Buršík), Havlíček, Waldmann - Škrabal, Hartl (82' Šinál)

Trenér Brichcín

Mladší dorost

FK Spartak MAS Sezimovo Ustí- Jiskra Domažlice 0:0

Mladší dorost opět potvrdil zlepšení svých výkonů,a po dobrém výkonu si připsali bod za remízu 0:0.
Ve druhé minutě se obranou domácích prodral Lešek,ale jeho střelu domácí zblokovali na roh.V 9' stálo při Jiskře štěstí,když domácí dvakrát po sobě nastřelili tyč.Velkou šanci Kubiny z 22' domácí golman vyrazil na roh.V 30' po Kubrově přesném centru střílel Liebl těsně vedle.Krásnou střelu vyslal na bránu v31' Šinál,ale brankář ji vyrazil. Domácího golmana vyzkoušel v 35' Liebl,ale jeho střele chyběla větší razance.
V 42' střelu domácích potřetí zastavila tyč.V 45' hlavičkoval Buršík do brankáře a z protiútoku domácí ve vyložené šanci stříleli nad.Kubinova střela z 52' minula branku domácích.V 61' domácí golman na poslední chvíly zachránil Spartak před dobíhajícím Kubrem.Střídající Kuráž se dostal do šancí v 71' a 73', ale jeho střelu domácí odvrátili na roh a druhou brankář vyrazil před sebe.Domácí ještě zahrozili dvě minuty před koncem,když Jarina neudržel míč ve své náruči,ale před dobíhajícím hráčem odvrátil útok domácích.