27 28 29 30

Jiskra Domažlice B - Sokol Mrákov 2:2 (1:0)

Jiskra Domažlice B – Sokol Mrákov 2:2 (1:0)

Rezerva Jiskry tentokráte potvrdila sestupný trend výkonnosti a po bezbarvém výkonu, ve kterém až příliš chyběl Pavel Váchal, zklamali především mladíci, jejichž hra byla výrazně pod jejich současnými možnostmi.

V 6. minutě rozehrál rohový kop zleva domácí Palúch, ale Neumann hlavou z 8 metrů minul vzdálenější tyč Jirátkovy branky. O tři minuty později Janečkův tr. kop srazili hosté na roh a mrákovští zahrozili v 10. minutě, kdy po levé straně pronikl Zahrádky, ale zakončil střelou z úhlu těsně vedle bližší Pejsarovy šibenice. Poté si domácí brankář poradil s pokusem hostujícího Rybára a na druhé straně sřílel Kruml z 25 metrů vedle pravé Jirátkovy tyče. Ze stejné vzdálenosti, ale na druhou stranu zamířil ve 21. minutě domažlický Neumann. O minutu později se do šance dostal mrákovský Stýskal, ale z úhlu poslal míč jenom podél domácí branky a na míč nikdo nedosáhl. po půlhodině byli domácí blízko branky, když Kruml vysunul nabíhajícího Kotlana, ten tísněn obráncem sice stačil přehodit vybíhajícího Jirátka, ale míč se pouze odrazil od břevna zpět do pole a hosté se jej zmocnili. Ve 36. minutě minul hlavou po Palúchově centru Forst z 8 metrů mrákovskou branku a vzápětí Kruml mířil vysoko. Ve 38. minutě musel Pejsar ven z branky, aby vytlačil míč na roh po akci hostujícího Rybára. Poté nestačil Kotlan zakončit po pěkné narážečce s Bočanem a v závěru rozhodčí Tumpach neodpískal faul v pokutovém území na pronikajícího Bočana. Když už se zdálo, že do přestávky gól neuvidíme, poslal domácí Kruml dopředu nabíhajícího Janečka, ten prošel po levé straně a střelou ze 12 metrů zleva prostřelil mrákovského gólmana – 1:0.

Ve 47. minutě po Čechově rohovém kopu vznikl před mrákovskou brankou závar, ale hosté se nakonec ubránili za cenu dalšího rohu. Po jeho rozehrání vznikl před Jirátkem další závar, ale mrákovský gólman se k míči dostal a vše vyřešil. V 53. minutě nacentroval hostující Kopecký zprava na Zahrádku, ale jeho šanci výborně zneškodnil Pejsar, když střelu z 8 metrů vyrazil. V 59. minutě pronikl domácí Kotlan po levé straně zpětnou přihrávkou našel nabíhajícího Krakeše, ale ten volejem z 10 metrů minul pravou mrákovskou tyč. Poté pokusy Krakeše a Janečka stačili srazit hosté a když v 61. minutě rozehrál Janeček tr. kop z 25 metrů, odrazil se míč k Forstovi, který však z 8 metrů trefil jen břevno mrákovské branky a Krakeš míč poslal ze 14 metrů nad břevno. V 70. minutě pronikl domácí Kotlan po levé straně, v tísni vystřelil ze 12 metrů, ale trefil jen vybíhajícího Jirátka a míč se odrazil na roh. Ten rozehrál zprava Janeček, u vzdálenější tyče si nejvýše naskočil Neumann a hlavou z malého čtverce zvýšil – 2:0. Čtvrthodinu před koncem výborně vyrazil Pejsar na roh nebezpečnou střelu Kopeckého z 18 metrů a domácí gólman Jiskru podržel i v 78. minutě, když se před něj po brejku dostal Stýskal, jehož střelu z 15 metrů vyrazil na roh. O minutu později prošel hostující Zahrádka po levé straně a střelou ze 14 metrů prostřelil Pejsara – 2:1. Hosté v závěru zvýšili obrátky a výsledkem byl vyrovnávací gól v 86. minutě, když Stýskal pronikl po pravé straně, centrem našel volného Růžka, který hlavou z 8 metrů srovnal – 2:2.

Sestava Jiskry B: Pejsar – Dufek, Rejthar, Neumann – Forst (76. Brichcín), Kruml (46. Krakeš), Palúch, Čech, Janeček – Bočan, Kotlan.  Trenér: Jiří Šperl.