25 26 27 28 29 30 31

V Rokycanech bodovali jen mladší žáci

Starší žáci:

FK Rokycany - Jiskra Domažlice st. žáci A  1:0 (0:0)

V 11. kole KPSŽ zavítali hráči st. žáků „A“ Jiskry Domažlice na hřiště exdivizních Rokycan. Po prohraném zápase v přechozím kole s mužstvem TJ Sušice jsme se chtěli pokusit u získání alespoň 1 bodu. Po zkušenostech z minulého zápasu kdy nám nefungoval střed hřiště, jsme sestavu přestavěli s tím, že střed
zálohy posílíme a to i z důvodu, že zápas se hrál na náhradním hřišti menších rozměrů. Stanovená taktika i rozestavění hráčů se ukázalo jako velmi dobré řešení, neboť jsme se soupeřem sehráli velmi vyrovnaný zápas. O proti minulým zápasům hráči přidali na důrazu. Během zápasu jsme si vytvořili několik velmi dobrých šancí Gustem, Štěpánem a Škodou. Bohužel ani jednu jsme nevyužili. Soupeř nás nakonec 4 min. před koncem zápasu potrestal po naší chybě při autovém vhazování a vstřelil vítězný gol. I přes porážku hráči podali jeden z nejlepších výkonů, kdy jsme po většinu zápasu byli lepším týmem, ale bohužel fotbal
se hraje na goly a ty my jsme nevstřelili. Sestava: Krásnický - Tauer, Čipera, Kalný, Škoda - Hamor, Lešek - Čech, Gust, Socha – Štěpán. Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.

Vedouci mužstva:  J. Dufek.

Mladší žáci:

FK Rokycany - Jiskra Domažlice ml. žáci A  1:1 (1:1)

Mladší žáci sehráli kvalitní utkání se soupeřem z čela tabulky a po bojovném výkonu vybojovali jeden bod za remízu 1:1. V tabulce krajského přeboru tak zůstávají na 3. místě, dva body za svým soupeřem.
Hráči Jiskry vstoupili do utkání velice vlažně, již ve 4. minutě obránci tak dlouho ustupovali, až domácí útočník zpoza šestnáctky vystřelil a míč prolétl přes ruce Davida Vrzala až do sítě 1:0. Gól mladé hráče Jiskry zdravě vyburcoval a odpověď na sebe nedala dlouho čekat. V 11. minutě po zahraném rohovém kopu a následné skrumáži se nejlépe orientoval Patrik Dufek a vyrovnal  na 1:1. Poté se na trávníku hlavně bojovalo, vinou i nekvalitního měkkého trávníku a tak se do kabin odcházelo za nerozhodného stavu. Ve
druhém poločase obě mužstva chtěla strhnout vítězství na svou stranu a tak bylo vidět několik slibných šancí. Tu největší měl na kopačce deset minut před koncem Péťa Maštalíř, postupoval zcela sám na branku soupeře, ale ukvapeně vystřelil vedle tyče Rokycan. Za předvedený výkon a bojovnost si mladí hráči Jiskry vezou zasloužený bod, při troše štěstí mohly být body tři.Trenéři by chtěli vyzdvihnout černou práci Ondry Černého, který vybojuje spoustu tvrdých soubojů, plní své stanovené úkoly a výrazně se podílí na celkové hře mladších žáků.

Sestava: Vrzal - Bočan, Poláček, Zíma, Kalný - Svoboda, Černý, Dufek, Stróž - Maštalíř, Buršík st. Střídali: Jurko, Kobes, Šinál, Buršík.

Trenéři: L. Bočan st., F .Copák st. Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.