Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALBod ze hřiště soupeře stačí k vedení v tabulce soutěže

Prachatice - Po dvou domácích bodových ztrátách odjížděli prachatičtí fotbalisté v divizní soutěži na hřiště Meteoru Praha zvednout si sebevědomí. Nečekal je však žádný snadný soupeř. Meteor v posledních sedmi kolech nahrál 17 bodů.


VEZOU BOD. Prachatičtí fotbalisté remizovali na Meteoru Praha 0:0. Dvě velké šance měl na kopačkách Kováčik (na snímku z duelu s Příbramí vpravo), ale nedal.

VEZOU BOD. Prachatičtí fotbalisté remizovali na Meteoru Praha 0:0. Dvě velké šance měl na kopačkách Kováčik (na snímku z duelu s Příbramí vpravo), ale nedal.
Autor: Deník/Vladimír Klíma

Změny v sestavě

Tatran vyběhl na hřiště se třemi změnami oproti sestavě proti béčku Příbrami. „Museli jsme po třech zápasech, kdy jsme dvakrát remizovali a jednou prohráli, udělat nějaké změny. Bylo to i z důvodu výkonnostního. Do sestavy se již vrátili uzdravení Frnoch s Janouškem, naopak v nominaci na utkání vůbec nebyl Beránek. Řekl bych, že změny pomohly, zase jsme se vrátili k našemu stylu. Přesto nebyl výkon všech hráčů stoprocentní, zkrátka v tom jsou stále rezervy. Už se pomalu modlíme, aby byl konec podzimní části sezony, protože není v tuto dobu moc prostoru na trénink. Je to jednak z pracovních důvodů a jednak mají někteří hráči i studijní povinnosti. Do půlky podzimu byl kádr stále pohromadě a bylo natrénováno, postupně začala odcházet fyzička a je to znát,“ hledí do výkonnosti svého týmu trenér Josef Veselý.