20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Žáci s lídrem tabulky nezabodovali

Starší žáci: Jiskra Domažlice – TJ Sušice  0:1 (0:0)

V dalším kole jsme se utkali s vedoucím mužstvem KPSŽ, který doposud v dosavadním průběhu soutěže neztratil ani bod. Tento zápas byl rovněž započítán jako semifinále poháru  předsedy PKFS.  Soupeř hned od úvodního hvizdu naznačoval, že si chce odvést plný počet  bodů. Lépe kombinoval po celém hřišti a vytvořil si tak územní převahu, podařilo se mu ovládnout střed hřiště, dobře napadal a hrál velmi důrazně. Na druhé straně ovšem můžeme  říci, že jsme soupeře, kromě druhé minuty (trestný kop), nepustili do vyložené šance. V této  fázi zápasu jsme pozorně bránili a boj se odehrával především ve středu hřiště. Největší  příležitost ke skórování jsme si paradoxně vytvořili my, když Štěpán nádherně sklepl Gustovi, ten bohužel svůj průnik do pokutového území neproměnil, když svojí střelou trefil vybíhajícího brankáře.
Úvod druhého poločasu jsme bohužel vůbec nezvládli a soupeř toho dokonale využil. Hned v  první minutě druhého poločasu po naši chybách postupoval útočník soupeře na brankáře.  Naštěstí tuto šanci ještě stačil zlikvidovat Lešek vypíchnutím na roh. Bohužel toto varování  nám nebylo poučením a ve 39. minutě po hrubé chybě Gusta ve středu pole jsme vybídli  soupeře ke střele a ten se nemýlil, pod padajícím brankářem otevřel skóre zápasu – 0:1. Po  obdrženém gólu jsme se sice snažili o průniky před branku soupeře, ale bohužel i díky dobře
organizované obraně se nám to nedařilo. Nepomohlo ani přeskupení řad.  Závěrem lze  konstatovat, že soupeř vyhrál zaslouženě, my jsme se nedokázali vyrovnat hlavně důrazem a kombinací. Dnes nám chyběl i „hlad po gólu“. V příštím zápase zajíždíme k dalšímu exdiviznímu soupeři, a to do Rokycan, kde se pokusíme opět bodovat.
Sestava:   Krásnický – Čipera, Kalný, Lešek, Škoda – Socha, Hamor, Gust, Konrády  – Štěpán, Čech.
Střídání:  61´ Šimůnek (Konrády).
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann.

Vedoucí mužstva : J. Dufek.

Mladší žáci: Jiskra Domažlice – TJ Sušice 1:2 (1:0)

Mladší žáci Jiskry hostili na svém hřišti dosud vedoucí celek Sušice,který měl na svém kontě o dva body více.Takže v případě vítězství by se Jiskra dostala přes svého soupeře.Bohužel se jí to nepodařilo a prohrála 1:2,po poločase 1:0.Jiskra nastoupila do utkání bez tří opor,což se hlavně ve druhém poločase ukázalo jako klíčové.
Již od prvních minut bylo vidět ,že hrají proti sobě celky z čela tabulky,hrálo se většinou ve středu hřiště, nikdo nechtěl udělat chybu.Jiskra zahrozila poprvé v 10. minutě,když po pěkném průniku Petra Maštalíře a následné přihrávce pěkně vystřelil Patrik Dufek.Hostující brankář byl však na místě.Skóre se měnilo v 18. minutě,kdy po rohovém kopu a následné skrumáži se nejlépe orientoval Martin Buršík st. a zblízka dokopl míč do sítě soupeře-1:0.Do konce poločasu Jiskra trochu polevila,ale soupeře do vyložených šancí nepouštěla.Druhý poločas se začala projevovat únava z náročného průběhu zápasu,soupeř zamkl Jiskru na své polovině a ta spoléhala na rychlé protiútoky.Po jednom z nich postupoval ve 46. minutě kapitán Ondra Černý sám na brankáře ,ale bohužel netrefil branku.Poté se potvrdilo otřepané nedáš dostaneš,a hned z protiútoku a zdlouhavém odkopu Dominika Poláčka postupoval sám na branku nejlepší hráč Sušice Medveděv a střelou na bližší tyč nedal brankáři Jiskry Davidu Vrzalovi šanci -1:1.Ve 52. minutě se skóre otočilo,po nedůrazném pokrytí opět Medveděva prošel až před brankáře a opět byl úspěšný-1:2.Do konce utkání se Jiskra sice snažila o vyrovnání,ale docházely jí síly ,a tak poprvé v soutěži odcházela poražena.Ovšem za snahu a bojovnost patří hráčům  poděkování.Již tuto neděli nás čeká další těžký soupeř,Rokycany,které nás v tabulce přeskočily a odsunuly nás na třetí příčku.

Sestava: Krutina - Buršík ml., Poláček, Zíma, Jandečka - Jurko, Černý, Dufek, Stróž - Maštalíř, Buršík st.
Střídali:Vrzal, Šinál, Kobes, Major.
Trenéři: L.Bočan st., F.Copák st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.