Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALV "kraji" třikrát doma.

Tři ze čtyř okres­ních celků v krajském přeboru se představí, na domácí půdě. Jiskra Domažlice hostí dnes od 17 hodin Rapid Plzeň.
„Základní kádr je stabilní, zraněný již není nikdo. Přesto­že doba utkání koliduje s tele­vizním přenosem z hokejové­ho mistrovství světa, věřím, že přijde co největší návštěva a diváci tým podpoří ve velmi důležitém a těžkém zápase," řekl sekretář oddílu Jiskry Ji­ří Pojar. Ten za extempore v minulém kole Tachově spolu s trenérem Moravcem dostal fi­nanční pokutu ve výši 4, resp. 3 tisíce korun.
„Trest samozřejmě přijí­mám a vítám také, že i rozhod­čí Urban byl stažen z delegací v krajském přeboru a doufám, že ho také nemine fmanční po­stih za ovlivnění utkání," dodal Pojar. Souboj Jiskry s Ra­pidem má pikantní náboj i vzhledem  k tomu že domažlický tým v předminulé sezoně přišel o postup do divi­ze po prohraném domácím utkání.
Souboj nováčků je na pro­gramu v neděli v Chodově, který v minulém kole vysoko podlehl právě Rapidu. Místní Tatran přivítá Chrást.
Na Holýšov, jenž v minulém kole v závěru přišel o tři body v Chanovicích, čeká v neděli další těžký soupeř. Tentokrát celek s futsalovými reprezen­tanty - Manětín.

Jediný Staňkov o víkendu zavítá na půdu soupeřů. Čeká jej zápas se sousedem v tabul­ce, v Horní Bříze. Zápas slibu­je dramatický boj o to, kdo z těchto týmů se vyhne barážo­vým příčkám.           (mif)

Přidat příspěvek

Příspěvky

Dosud nikdo nepřidal žádný příspěvek.