Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALJiskra pokračuje ve vítězné sérii

DOMAŽLICE - Sobotní utkání na Střelnici patřilo opět Jiskře. Tentokráte přivítala FK Marilu Votice, která se drží na 5. místě v tabulce.

Autor:
Redakce

JISKRA DOMAŽLICE – FK MARILA VOTICE 2:0 (1:0). Na snímku u míče autor druhého gólu Zbyněk Černý. Za ním Jakub Strejc a vpravo domažlický brankář Martin Mleziva. Vlevo pak Jan Šmirkl.

JISKRA DOMAŽLICE – FK MARILA VOTICE 2:0 (1:0). Na snímku u míče autor druhého gólu Zbyněk Černý. Za ním Jakub Strejc a vpravo domažlický brankář Martin Mleziva. Vlevo pak Jan Šmirkl.
Autor: jiří Pojar

Domácí trenéři měli opět starost se sestavou. Do výčtu zraněných přibyli Manowetz a Mašek. Šámal se pokusil trénovat, ale obnovil si zranění a v těchto dnech ho čeká operace.

Jiskra začala aktivně. Už v 18. min. vyboxoval Votický brankář Ducheček ostrý roh Cihláře. Ve 23. min. se do velké šance dostala opět Jiskra, když Cihlář zahrál trestný kop na Tesaře a jeho ´bomba´ těsně minula votickou branku. O dvě minuty později po závaru před brankou hostů hlavičkoval Schötterl na Šota a jeho střelu hosté odvrátii na roh.

O chvilku později po Mužíkově trestném kopu Schötterl hlavou těsně minul branku Votických. Ve 30. min. rozehrál Cihlář autové vhazování na Bahledu, ten přihrál na Mužíka, který našel ideálně naběhnutého Šota. Domažlický útočník jen lehce přehodil vyběhnutého Duchečka – 1:0.

Ve 34. min. se naskytla obrovská šance Jiskry. Mužík rozehrál trestný kop, balon se odrazil ke Strejcovi, ale tomu střelu zblokovali pohotoví obránci. Míč se však dostal k Černému a ten z vápna jen těsně minul pravou tyč hostů.

V 50. min. rozehrál Mužík trestný kop, ze kterého vzešel roh. Po následném rozehrání Mužíkem mířil Tesař vedle Duchečkovy branky. V 59. min. Strejc zatáhl míč před bránu hostů, nacentroval na Schötterla a ten se ideálně položil do střely. Míč však za zády votického brankáře neskončil a jen těsně minul pravou tyč.

O chvilku později střílel hostující Malina, jeho střela ale byla tečována na roh. V 65. min. se zrodila pěkná akce, do které se zapojili Mužík, Černý a Šot., který nestačil zakočit.

V 72. min. zahrával hostující Bareš roh a hlava Dohnala šla těsně nad branku Mlezivy. V 80. min. zahrával Černý roh a Šmirkl volejem minul.
Druhý gól přišel v 82. min., kdy po rozehraném rohu přišel na řadu druhý, ve kterém Cihlář hlavou nastřelil břevno a odražený balon za záda Duchečka uklidil Černý - 2:0.

Tímto výsledkem se Jiskra bodově dotáhla na Prachatice a je druhá jen kvůli gólovému skóre.

Sestava Jiskry Domažlice: Mleziva – Strejc, Šmirkl, Tesař, Cihlář – Černý, Rada, Mužík, Bahleda – Schötterl (67. min. Bublík), Šot. Trenér: Milan Dejmek, Petr Kuželka, ŽK: 2:2, Diváci: 520