25 26 27 28 29 30 31

Dorosty se vrátily z Benešova bez bodu

Starší dorost
SK Benešov - Jiskra Domažlice 6:2 (4:0)

Už v první minutě zápasu obrana Jiskry nezachytila útok domácích a ty se dostali do vedení 1:0. V 8' poslal Pavlíček pěkný pas na Škrabala, ale jeho střelu brankář chytil. Waldmanův centr z 9' odvrátili domácí na roh. Po neodpískaném ofsajdu ze 13', kterému ještě předcházeli dva neodpískané fauly domácích se skore znovu měnilo 2:0. Ve 23 minutě zbytečně ztratil balon Pavlíček a po jeho chybě domácí vstřelili třetí branku 3:0. Čtvrtý gol přidali domácí ve 32', když domácí hráč chytře přeloboval Korbu. Ve 39' zahrál Hartl přímý kop vedle branky. Minutu před koncem první půle střílel Vísner nad.
S Hartlovou střelou z 52' si ještě domácí brankář poradil, ale v 55' ho už Hartl překonal po pěkné přihrávce Škrabala 4:1. Další příležitost měl ke snížení Havlíček v 55' ale jeho střela těsne minula branku. Vedle branky šla i střela Vísnera z 58'. V 71' zahrozili domácí z přímého kopu, když jej nasměrovali pouze do tyče. V 75' se skore znovu měnilo, když po rychlém protiútoku domácí nejprve nastřelili břevno, ale nasledná dorážka už směřovala do branky 5:1. V 80' střílel Havlíček vedle. Po dalším rychlém protiútoku domácí opět zvýšili svůj náskok 6:1. Jiskra korigovala stav utkání v 88', když Hartl našel střídajícího Leška a ten prostřelil golmana 6:2. V poslední minutě chytil Korba šanci domácích.

Jiskra: Korba - Mastný, Zlámal, Ferra, Pavlíček- Waldmann, Hartl, Vísner(58'Hošek), Havlíček(83' Lešek) - Škrabal, Sova(46' Závodný)

Trenéři: Brichcín, Palovič

Mladší dorost
SK Benešov - Jiskra Domažlice 1:0 (0:0)

Mladší dorostenci sehráli nejlepší zápas v sezoně na hřisti soupeře, bohužel bez bodového zisku.
Ve 2' Liebl poslal centr na Šinála, ten na něj ale nedosáhl. V 5' střílel Šinál po zemi vedle. V 15' vychytal Jarina šanci domácích. Pěknou akci předvedla Jiskra v 16' po Liebelovu centru střílel Kubr nad. Jarina si poradil se střelou domácích. Ve 39' ohrozila Jiskra branku domácích střelou Leška, která jen těsně minula branku.
Do druhého poločasu vstoupila Jiskra velmi aktivně. V 43' šla Kubinova falšovaná střela tesně mimo bránu. Šinálův trestný kop za 49' šel nad. V 60' zasypala Jiskra domácího brankáře sadou střel, ale bez výsledku. Po signálu domácích z rohového kopu v 64' se domácí ujali šťastne vedení 1:0. V 75' pronikl Korba do pokutového území, byl evidentně faulován, ale rozhodčí nereagoval.

Jiskra: Jarina - Doležal, Jurko, Brychcín, Vogeltanz - Švarc(70' Korba), Kubr, Lešek, Kubina - Šinál, Liebel

Trenéři: Wolf, Pavlíček