Kalendář

<< leden 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStafin opět v Plzni okusil porážku

PLZEŇ - Stafin ztratil naději na body ve chvíli, kdy i v převaze  inkasoval branku

Autor:
Redakce

TAKHLE MUSÍME I NA DOUBRAVKU! Holýšovský Petr Jeniš prchá horažďovickému hráči v posledním domácím zápase.
TAKHLE MUSÍME I NA DOUBRAVKU! Holýšovský Petr Jeniš prchá horažďovickému hráči v posledním domácím zápase.
Autor: Jan Zavadil

Ve šlágru 11. kola krajského přeboru se na půdě vedoucího Senca Doubravka představil druhý tým tabulky Stafin Holýšov. V prvním poločase měli převahu domácí, ve druhém naopak hosté. Přesto odjížděli hosté z Holýšova se čtyřgólovým výpraskem.

Senco Doubravka – Stafin Holýšov
4:1 (2:1)
Obě mužstva vstoupila do utkání bojovně s cílem vstřelit první branku. V první a následně i 5. min. kopali hosté dva přímé kopy. Ani z jednoho domácího brankáře neohrozili. Plzeňští převzali taktovku a měli mírnou převahu, kterou po diskutabilní penaltě zužitkovali ve své vedení. V 11. min. padl holýšovský brankář Janča pod nohy Kováčovi, rozhodčí pískl penaltu, kterou Vaigl proměnil. Janča vystihl směr a dokonce si na míč šáhl, ale Vaiglova střela byla tak tvrdá, že ji nedokázal chytit – 1:0.
 

V 19. min. zahrával hostující Hulina roh, ale ani dorážka Lukáše v brance neskončila. Ve 20. min. byl ve vápně udeřen holýšovský Hamerník loktem do obličeje, ale rozhodčí penaltu nepískl. Ve 26. min. vytěsnil tvrdou střelu domácích Janča na roh, ze kterého hosté navýšili své vedení, když si na roh naběhl Smíšek a míč nekompromisně poslal do sítě 2:0.

Ve 27. min. se ve stoprocentní šanci ocitl domácí Šimr, ale míč letící podél brankové čáry do sítě neuklidil. Ve 34. min. byly odměněni žlutou kartou domácí Pondělík, který fauloval Lukáše a následně i holýšovský Majlát. Ve 45. min. se po straně protáhl Jeniš, který poslal míč do vápna Tlustému.

Tomu vyběhl domácí brankář a srazil jej. Rozhodčí nařídil penaltu, kterou s přehledem Tlustý proměnil – 2:1.

Ve 48. min. mohl vyrovnat Tlustý, ale jeho hlavička skončila těsně nad břevnem. V 54. min. obdržel červenou kartu za faul na Hamerníka domácí Michal Kováč a o tři minuty později obdržel žlutou kartu domácí Vaigl za protesty.

V 65. min. byl žlutou kartou za faul odměněn domácí Král. Hosté od té chvíle domácí přehrávali a tlačili se do šancí. V 75. min. dostal žlutou kartu holýšovský Lukáš, který fauloval domácího beka. o šest minut později přišla studená sprcha pro hosty, kteří pomýšleli alespoň na remízu. Randa se protáhl po straně přihrál Marouškovi, kterého trestuhodně neuhlídal Hamerník a tento hráč prostřelil v pádu Janču – 3:1.

V 86. min. přidali domácí ještě jeden gól, když obdržel Novák přihrávku, obtočil se kolem holýšovského záložníka a obešel i Hamerníka a poslal míč za Jančova záda 4:1.

„Doubravka nevyhrála, ale Holýšov si to prohrál,“ taková byla slova hostujících fanoušků, kteří se po tomto zápase dožadovali, aby během zimní pauzy přišel do týmu alespoň jeden vysoký obránce.
 

Sestava Holýšova: Janča – Juráš, Hamerník, Snášel, Kaas, Majlát, Hulina, Procházka, Lukáš, Jeniš, Tlustý, Trenér: Štěpán Hirschl, Vedoucí mužstva: Ing. Josef Zahoř, Masér: Petr Dostálík st., Trenér brankářů: Pavel Marcel, Rozhodčí: Presl, Delegát: Kuška, ŽK: 3:2, ČK: 1:0 ( 54. min. Kováč D.)