29 30 31

Hladké vítězství Strakonic proti posledním Vejprnicím

Strakonice - Divize - 11. kolo: Strakonice - Vejprnice 4:0 (2:0).

Redakce

Strakoničtí v roli favorita nezaváhali a proti posledním Vejprnicím vyhráli vysoko 4:0. Od úvodu se hrál vyrovnaný fotbal, hrálo se převážně ve středu hřiště. První šance zápasu se zrodila až ve 42. minutě a hned skončila brankou: Kaňák obelstil kličkou vejprnickou obranu a poslal míč nechytatelně přesně k tyči – 1:0.

Další gól vstřelili Strakoničtí o dvě minuty později, kdy se hlavou trefil přesně k tyči Benedikt.

Po změně stran se hosté snažili s vývojem utkání něco udělat, ale domácí obrana odolala. V 60. minutě se opět prosadily Strakonice, když Horejš zasekávačkou obehrál obránce a poslal balon neomylně k tyči. V 79. minutě pečetil na konečných 4:0 střídající Cibulka, který si naběhl na přetažený centr a křižnou střelou nedal brankáři šanci.

Branky: 42. Kaňák, 44. Benedikt, 60. Horejš a 79. Cibulka. Rozhodčí Šifalda. Přihlíželo 120 diváků. Rohy 4:3, střely 6:2, vedle 7:1, fauly 18:18.

Strakonice: Skála – Trněný, M. Káník, Hajdušek, Křivanec – Horejš, Šafránek (76. K. Cibulka), Benedikt, P. Káník – Hovorka (81. M. Šrámek), Kaňák (87. Kotrnoch).