Trenér Jiří Toman: Chyběli nám hráči

TACHOV, KLATOVY - V západočeském derby porazil Tachov Klatovy 5:0

Trenér divizních fotbalistů TJ Klatovy Jiří Toman

Autor: DENÍK/Yvetta Musílková

Jen těžko hodnotil sobotní divizní utkání v Tachově trenér Klatov Jiří Toman. Jeho svěřenci podlehli diviznímu nováčkovi 0:5, a to i přesto, že po skončení prvního poločasu prohrávali rozídlem jen jedné branky.

„V prvním poločase jsme nehráli špatně. Míč jsme měli pod kontrolou, nicméně domácí měli herní převahu,“ zhodnotil výkon svých svěřenců Jiří Toman. Ten se však musel tentokrát obejít bez klíčových hráčů jako jsou Viktora a Mirga. Při vytváření sestavy tak musel Toman sáhnout do mužstva klatovského béčka a vybral si Votípku.

Klatovští se však nehodlali lehce vzdát a vytvořili si hlavně v prvním poločase několik střeleckých příležitostí, které ale neproměnili. Skórovat tak mohl například György, který v prvním poločase trefil tachovského gólmana. Nebezpečí pro domácí představovala hlavička Rendla, či dva nebezpečné výpady Mezsárose.