17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Ve Staňkově byla k vidění přestřelka

Nýřany-Koloveč 1:2
V utkání šli bleskově do ve­dení hosté z Kolovče. Domácí rychle odpověděli vyrovná­vací brankou, nastřelili i tyč, ale vlastní chybou se připra­vili o všechny body.Nejlepší hráči: Pondělík - Mi­fek. Poločas: l:2. Branky: 3. Louda - 1. Mifek, 34. Duchoň. Rozhodčí: Urban. ŽK: 2:3. Diváků: 150.Nýřany: Fait - Liška (78. Kasl), Duspiva (69. Šlehofer), Kováč, Štýs, Voráček, Kočí, Pondělík, Cvachouček, Louda, Rada (74.' Zdvihal). Trenér M. Niedermayer.

Koloveč: Frei - Mareš, Milota, Kaufner (37. Veselý), Baxa (73. Kadlec), Černohorský, Homolka, Janka, Šperl, Mifek, Duchoň. Tre­nér J. Baxa.

Rapid Plzeň-Rokycany 3:2
V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Po pře­stávce si oba soupeři vypra­covali několik gólových šan­cí, štěstí se přiklonilo v závě­ru k hostům, Faist ze stan­dardní situace rozhodl.Nejlepší hráči: Uzlík - Blecha. Poločas: 1: 1. Branky: 38. a 57. (PK) Hucl, 90. Faist - 19. Kohout, 50. Blecha. Rozhodčí: Kračmer. ŽK: 0:2. Diváků: 150.Rapid: Nikrmajer - Korda, Uzlík, Šimsa (30. Netrh), Brabec, Tomáš (73. Novák), Čupalka, Faist, Hucl, Lambor, Peroutka (46. Lavička). Trenér J. Jílek.

Rokycany: Mudra - Jícha, Jedlič­ka, Tobrman, Mraček (46. Fiala), Brož, J. Scheinherr, Procházka, Ble­cha, Korelus (88. Rýdl), Kohout (65 M. Scheinherr). Trenér P. Aubrecht.

Manětín-Přeštice 1:1
Nerozhodný výsledek odpo­vídá i vyrovnanému utkání. Manětín nedokázal proměnit ani jednu ze slibných příleži­tostí a mohl litovat, neboť hosté v samém závěru udeřili.Nejlepší hráči: Pátek - všichni. Poločas: 0:0. Branky: 47. Pleyer (PK) - 90. Turek. Rozhodčí: Vocel­ka. ŽK: 1:4. Diváků: 100.Manětín: Pochobradský - Pleyer, Paum, Ešmer, Dobrý (79. Janouškovec), Bobák, Klůc (80. Juha), Bulín, Prusík, Pátek, Ma­rek. Trenér J. Aubrecht.

Přeštice: Frančík - Stehlík, Křen, Maršálek, Bouc, Procházka (46. Ostrolucký), Duchek (79. Jo­náš), Turek, Švarc (60. Veleman), Žitnik, Benedikt. Trenér V. Opl.

Doubravka-Holýšov 4:1
Senco jednoznačně zvítězi­lo, ovšem hosté byli zdatným soupeřem. Po vyloučení do­mácího Kovácse měl Holýšov převahu, kterou nedokázal zužitkovat a z protiútoků na­opak inkasoval.Nejlepší hráči: všichni - Kaas. Poločas: 2:1. Branky: 11. Vaigl (PK), 30. M. Smíšek, 81. Maroušek, 85. Novák - 45. Tlustý. Rozhodčí: Pressl. ŽK: 3:2. ČK: 1:0 (56. Ko­vács). Diváků: 200.Doubravka: Míčka - Pondělík, Novák, M. Smíšek (46. Krejčík, 75. Randa), Kočí, Král, Vaigl, Belan, Maroušek, Šimr, Kovács. Trenér I. Kovács.

Holýšov: Janča - Juráš (46. La­vička), Hamerník, Snášel, Kaas, Majlát, Hulina, Jeniš, Tlustý, Pro­cházka, Lukáš. Trenér Š. Hirschl.

Bolevec - Chanovice 1:1
V podprůměrném zápase s řadou nepřesností se oba mančafty rozdělili o body.Nejlepší hráči: nikdo - Kučera. Poločas: l:0. Branky: 32. Pelnář-55. Kučera. Rozhodčí: Šlapák. ŽK: 2:1. ČK: 0:1 (88. Švehla). Diváků: 100.Bolevec: Klečka - Kučera, M. Soukup, Márz, Šnaider, Greif, Vi­tovec, Pelnář (69. Zítek), Šanoba (80. F. Soukup), Šiml, Došlý. Tre­nér J. Kůs.

Chanovice: Jarolím - Hnídek, Švehla, Strakoš, Kučera, Toman, Černohorský, Krch, Patsch, Zde­něk, Pícka (76. Prchlík). Trenér M. Rambousek.

Chrást - Město Touškov 2:0
Před slušnou diváckou kuli­sou měli Chrástečtí celé utkání pod kontrolou. Po ně­kolikazápasovém půstu se konečně trefil kanonýr Bez­dička a podtrhl tak zaslouže­né vítězství svého celku. Nejlepší hřáči: Komárek - Da­něk. Poločas: 1:0. Branky: 15. Mojžíš, 83. Bezdička. Rozhodčí: Čermák. ŽK:1:4. Diváků: 280.Chrást: Bláha-Levý, Král, Brýla (69. Šneberk), Kučera (57. Týr), Ko­vařík, Mojžíš (83. Schamberger), Komárek (88. Ramadan), Bezdička, Haidehnayer. Trenér J. Urbánek

M. Touškov: Daněk - Forman, Zaoral, Kalčík, Fiirbacher, Svobo­da (60. Vrba), Královec (79. Ko­cour), Nosek (46. 0. Karbusický), Havlíček, S. Karbusický, Hrdlička (66. Misař). Trenér K. Bárta.

Staňkov- SK ZČE Plzeň 3:5
V divoké přestřelce bojov­ného utkání zvítězili fotbalo­vější hosté. Domácí Panuška mohl zkompletovat hattrick, ale to by musel v 73. minutě proměnit pokutový kop.Nejlepší hráči: nikdo - Votípka. Poločas: 1:2. Branky: 15. a 56. Pa­nuška, 79. Trhlík (PK) -13: Vlček, 38. Bačkovský, 55. Votípka, 58. Chocholatý, 90. Švec (PK). Roz­hodčí: Bogdan. ŽK: 2:5. ČK:1:0 (90. Fanuška). Diváků: 80.

Staňkov: Kost - Hrach, Štverka, Šobr, Bozděch, Trhlík, Bauer, Do­lejš, Panuška, Gust, Poslední (73. Štefl). Trenér L. Kazda.

SK ZČE: Řezáč - Stanek, Diviš, Karadžov, Harmády (43. Chocholatý),Lenk, Švec, Bačkov­ský, ský, Bednář, Vlček (76. Vohrna), Vo­típka (87. Skora). Trenér V. Votípka.

Horažďovice-Zbůch 2:0
Domácí měli doslova rake­tový nástup a v 5. minutě ved­li o dvě branky. Hosté se hr­nuli do útoku ve snaze vyrov­nat, ale zůstalo jen u šancí.Nejlepší hráči: Charvát - Kou­dela. Poločas: 2:0. Branky: 3. Ša­fanda, 5. Kupec. Rozhodčí: Křen. ŽK: 3:5. ČK: 0:1 (88. Koudela). Di­váků:100.Horažďovice: Charvát - Stulík, Mirvald, Janouškovec, Mourek, Šafanda, Pavlík, Jiřík, Kupec (65. Lávička), Juda, Sova (87. Michá­lek). Trenér L. Vašica

Zbůch: Zábranský - Brož, Pfeif­fer, Hettler, Koudela, Schejbal, Daňhel, Prokop, Hrdlička, Her­man, Hlavatý (48. Lukášek). Tre­nér J. Kožíšek.