16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Výhru Tachovu vystřílel Rulf

Magnetem jedenáctého kola fotbalové divize bylo derby zástupců regionu mezi tachovským nováčkem a Kla­tovy. Duel nakonec ovládli domácí a nastříleli svému soupeři pět gólů, sám Rulf za­znamenal hattrick.

Tachov-Klatovy 5:0
Domácí nastoupili už s téměř kompletní obrannou čtveřicí a na výkonu mužstva to bylo znát. Klatovy obstály v prvním poločase, kdy dobře bránily a podnikaly nebez­pečné brejky. Po jednom z nich byl sám před brankářem Gyórgy, ale Macho ho vychy­tal. Před přestávkou byl fau­lován ve vápně domácí Rulf a Malý zajistil z penalty vedení. Vzápětí mohl skóre srovnat Rendl, ale z malého vápna hlavičkoval nad branku.Druhý poločas se proměnil ve festival tachovských střel­ců. Po přihrávce Ladislava Čížka se trefil přesně Rulf a hosté odpadli. Rulfova bomba po odraženém míči znamena­la třetí gól, Braunova hlavič­ka čtvrtý a konečný účet sta­novil opět Rulf. Navíc ještě Malý nastřelil tyč, břevno a další šance domácí zahodili.Poločas: 1:0. Branky: 44. Malý z PK, 55., 59. a 89. Rulf, 84. Braun. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 1:1. Diváků: 200.
Tachov: Makó - L. Viterna, Luk. Čížek, Elijaš, J. Viterna - Habart, Lad. Čížek (72. Hutta), Hudec (67. Machač), Braun-Rulf, Malý. Tre­nér Miroslav Chada.Klatovy: Lorenc - Bouberle, Rendl, Hovorka, Bušta - Matějka (60. Pavlík), Meszáros (70. Votíp­ka), Zedník, György, J. Cihlář - Beneš. Trenér Jiří Toman.

Meteor-Domažlice 3:2
Favorizovaní hosté nastou­pili bez několika zraněných hráčů a ani zdaleka nepodali optimální výkon. Přesto v utkání dvakrát vedli a body ztratili až v závěru utkání. Ve vyrovnané první půli se Do­mažlice těžko prosazovaly a vypracovaly si jen náznaky šanci. Po faulu na Mužíka však sám postižený proměnil trestný kop a poslal hosty po­prvé do vedení.V úvodu druhého poločasu se podařilo domácím vyrov­nat a ještě několikrát před Mlezivou zahrozili. Po centru do vápna ale přízemní střelou z otočky poslal Šot opět hosty do vedení. Pražanům však pa­třil závěr utkání: Střelou z trestného kopu ze třiceti met­rů vyrovnali a vítězný gól vstřelili po brejku, který hos­té nedokázali pokrýt.Poločas: 0:1. Branky: 52. a 84. Fíček, 82. Červenka - 17. Mužík, 75. Šot. Rozhodčí: M. Blaschke. ŽK: 2:5. Diváků: 150.
Domažlice: Mleziva-Mašek (17. Schötterl), Strejc, Tesař, P. Cihlář - Zb. Černý, V. Rada, Mužík, Ma­nowetz (72. Bublík)-Bahleda, Šot. Trenér Milan Dejmek.

Strakonice - Vejprnice 4:0
Poslední celek tabulky se­hrál v poli vyrovnaný duel, ale opět doplatil na chyby v defenzivě. Za bezbrankového stavu propásl šanci M. Holý. Navíc byl hostům už po vy­střídání vyloučen z lavičky Kučera. Jihočeši rozhodli o výhře v závěru první půle, kdy během dvou minut vstře­lili dva slepené góly. V nástupu do druhé půle Vejprnice převzaly iniciativu a zákroky na Lówyho a J. Bie­dermanna ve vápně volaly po penaltách. Naopak domácí využili chyb ve vejprnické obraně a přidali další góly.Poločas: 2:0. Branky: 42. Kaňák, 44. Benedikt, 60. Horejš, 78. Cibul­ka. Rozhodčí: Šifalda. ŽK: 2:4. ČK: 0:1 (28. Kučera). Diváků: 200.
Vejprnice: Loužecký -  Aubrecht, Stanislav, Havránek, Bouřa - Löwy, J. Biedermann, M. Holý (80. D. Štefánek), Košťál (52. Multrus) - Kučera (28. Barnáš), P. Horváth. Trenér Jaromír Mysli­veček.

Ostatní výsledky:
Prachatice - Admira 2:2 (1:0, 15. Bednář, 62. Kováčik - 66. Martinic, 83. Majer),
Příbram B- Milevsko 1:1(1:1, 45. M. Štochl-37. Masopust z PK),
Vo­
tice-Třeboň 1:4 (1:2, 30. Z. Svobo­da - 17. vlastní, 19. Procházka, 57. Bezemek, 90. Maxa),
Motorlet
- Vltavín 0:2 (0:0, 54. a 69. Marčík),
Benešov - Hořovicko 6:1 (3:0, 37. Žák, 40. a 44. Turek, 70. Chomát z PK, 82. Prikner, 84. Čáp-87. Štěch z PK).