10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Senco se v přeboru nadřelo na výhru nad Holýšovem

PLZEŇ -  Bez velkých překvapení proběhly sobotní zápasy jedenáctého kola fotbalového přeboru Plzeňského kraje.

Václav Vacek

Doubravecký záložník Pavel Vaigl (uprostřed v modrém dresu) se snaží probít obranou Holýšova v utkání jedenáctého kola fotbalového přeboru Plzeňského kraje.

Autor: DENÍK/ Vlastimil Leška

Hodně se nadřel na výhru v domácím prostředí nad Holýšovem vedoucí celek soutěže Senco Doubravka. Senco sice získalo dvoubrankový náskok, ale hosté brankou do šatny v poslední minutě první půle snížili kanonýrem Tlustým na rozdíl jediného gólu. A mohlo být ještě hůř. V 56. minutě zbytečně fauloval doubravecký záložník Kovács, osmnáctiletý syn trenéra domácího týmu a hosté oslabené Doubravce zle zatápěli. Lídr přeboru, který do utkání nastoupil bez několika opor včetně exligového středopolaře Sýkory, ale v závěru utkání soupeře přece jen zlomil dvěma góly a upravil tak stav utkání na 4:1 ve svůj prospěch.

V souboji dvou nováčků nejvyšší krajské soutěže se v Nýřanech více dařilo Kolovči, který si ze severu Plzeňska odvezl tři body za výhru 2:1.
Remízou 1:1 skončily duely Bolevec – Chanovice a Manětín – Přeštice. Výhru 3:2 nad fotbalisty Rokycan zajistil plzeňskému Rapidu na domácím trávníku brankou v poslední minutě zkušený střelec Faist.