Kalendář

<< duben 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Novinky

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALStarší žáci: Sokol Pocinovice - Jiskra Domažlice B 0:2 (0:1)

V sobotu 11. 10. 2008 proti sobě nastoupila na hřišti v Pocínovicích mužstva domácích starších žáků a žáků Jiskry B. Hráči Jiskry dostali pocínovické pod tlak, který přetavil v branku již v 8. minutě utkání Lukáš Kneblík po znamenité nahrávce Jana Vlčka do pokutového území. První poločas byl ve znamení stálého tlaku hostujícího týmu bohužel bez vytvoření si další rozhodující brankové příležitosti. Domažlické uklidnil opět s přehledem hrající Lukáš Kneblík gólem ve 2. minutě druhého poločasu, jímž zakončil svou samostatnou akci. V dalších minutách došlo k několika ostrým zákrokům ze strany domácího mužstva, které vyvrcholily likvidačním faulem na jediného střelce zápasu obrácem soupeře, za což viděl okamžitě kartu červené barvy v ruce sudího. Uvedené se odehrálo v 10. minutě poločasu druhého. Za zkušenější hráče domažlického týmu nastoupili mladší fotbalisté a ti již s přehledem kontrolovali průběh utkání až do závěrečného hvizdu.Za zmínku stojí výkony hráčů Kneblíka, Kohouta a Hrušky. Nad svůj průměr zahrál i Jan Vlček a velmi aktivně hrál v průběhu 2. pol. i Luboš Řezáček.

Rezerva starších žáků Jiskry vede suverénně tabulku okresního přeboru, se sedmibodovým náskokem před Kolovčí.

Sestava Jiskry Domažlice B: René Šperl - Jan Kohout, Tomáš Dvořák "C", Jakub Malík, Petr Strnad, - Jan Kůst, Jan Vlček, Tomáš Linkeš,  Jakub Šimůnek, -  Luboš Řezáček, Lukáš Kneblík.

Náhradníci: Jiří Janoušek, Ondřej Nechoďdomů, Jakub Fišer, David Žák, Ivan Major, Tomáš Hruška, Jan Houška, Roman Kruml. 

Trenéři: Josef Štefek, Ivan Major.

Ivan Major