25 26 27 28 29 30 31

Žáci Jiskry Domažlice vybojovali s Košutkou všech šest bodů

V 8. kole KP

Starší žáci: Jiskra Domažlice - Sokol Košutka  5:0 (1:0)

Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním napravit nepovedené utkání z minulého kola, když jsme pouze remizovali s doposud posledním týmem tabulky 1:1. Hned od začátku jsme si začali vytvářet herní převahu, z které jsme vytěžili několik střeleckých příležitostí. Soupeře jsme přehrávali kombinační hrou. Snažili jsme se hrát po křídelních prostorech. V prvním poločase jsme opět měli potíže s proměňováním i těch nejvyloženějších šancí. Důsledkem toho bylo poločasové skóre pouze 1:0.
Úvod druhého poločasu jsme opět začali náporem, což se projevilo hned v úvodních dvou minutách, když jsme  vstřelili dva góly. Příchodem Sochy se nám podařilo rozhýbat levou stranu a po kombinacích na této straně jsme stále hrozili nebezpečnými situacemi. Soupeř zahrozil pouze několika pokusy o brejk, ty ale zlikvidovala dobře hrající obrana a brankář. Cele utkání jsme měli plně pod kontrolou.
Branky: 11´ Štěpán (Čech) 1:0; 36´ Socha (Kalný) 2:0;  38´Čipera (Socha) 3:0; 55´Gust (Kalný) 4:0; 70´ vlastní.
Sestava:   Krásnický – Tauer, Kalný, Lešek, Škoda – Čipera, Hamor, Gust, Konrády – Štěpán, Čech.
Střídání:  36´Socha (Konrády); 47´ Šimůnek (Tauer); 53´ Linkeš (Čech); 60´Malík (Čipera).
Trenéři: V. Sladký, R. Neumann    Vedoucí mužstva: J. Dufek.

Mladší žáci: Jiskra Domažlice - Sokol Košutka 8:0 (4:0)

Od začátku se Jiskra do svého soupeře zakousla a již po 8 minutách to bylo 3:0. Ve 3. minutě se trefil po zranění se vrátivší Petr Maštalíř, minutu nato Dominik Stróž a dobrý začátek završil pěknou střelou Ondra Černý. Jiskra poté polevila, ale i tak mohla nastřílet více gólů, jen chybělo lepší zakončení. Do poločasu se trefil ještě jednou Dominik Stróž a tak poločas skončil 4:0 pro Jiskru.
Ve druhém poločase došla soupeři síla, bránili se jen dlouhými odkopy a tak Jiskra vstřelila další 4 branky. 3 branky vstřelil Páťa Dufek a jednu přidal Lukáš Kobes. Zápas byl jednoznačnou záležitostí Jiskry, těžší soupeři ji naopak čekají v příštích kolech, tak uvidíme jak se s nimi poperou.
Sestava: Tomáš Krutina (31. David Vrzal) - Jarek Kalný, Dominik Poláček, Ondra Zíma, Libor Bočan - David Jurko, Ondra Černý, Páťa Dufek, Dominik Stróž - Petr Maštalíř, Martin Buršík st.
Střídali: Lukáš Svoboda, Lukáš Kobes, Martin Buršík ml., David Žák, Zdeněk Šinál, Jirka Janoušek.
Trenéři: Libor Bočan st., Franta Copák st.
Vedoucí mužstva: Pepa Dufek z Milavčí.