Kalendář

<< prosinec 2021 >>
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Novinky

 

 

 

Sledujte aktuality z fotbalu na Tipsport.cz 

On-line vstupenky na Viktorii Plzeň [›] 

Nový web Jiskry Domažlice [›]

  

 

 

 

 

Domažlický FOTBALOhlasy z utkání s Příbramí

Milan Dejmek

„Věděli jsme, že to bude těžký zá­pas. Zprvu jsme měli obavu, že na nás dolehne po­rážka z Prachatic. Začali jsme proto s až moc velkým respektem. První po­ločas jsme moc neběhali a snažili jsme se hrát tak, abychom neudělali chybu, při­čemž nám chybělo trochu odvahy. V dru­hém poločase se hra zlepšila. Utkání bylo o jedné chybě a jednom gólu, což se potvrdilo. Musím klukům poděkovat, že na konci zá­pasu bojovali i v deseti lidech. Paradoxně jsme v o oslabení soupeře k ničemu nepustili a ještě Martin Šot mohl zvýšit na 2:0. Gól­man však střelu skvěle chytil. Myslím si, že jsme si za bojovnost tři body zasloužili."

Martin Šot

,,Dnešní utkání bylo velice nároč­né. Chyběl jsem v Prachaticích a mr­zí mě to. Možná, kdybych se zúčast­nil utkání, tak jsme už dneska byli v tabulce první. Byl to těžký soupeř, protože A mužstvo hraje, I. ligu. Dnes jsme si všichni sáhli na dno a zaslouženě vyhráli 1:0."

Michal Bublík

„Bylo vidět, že hraje druhý s tře­tím a byla to tak­tická bitva s mi­nimem šancí. Vše tak  nasvědčovalo tomu, že kdo dá branku, tak vyhraje. My jsme ji dali a výhra byla v kapse. Závěr utkání jsme zvládli dobře, oproti Prachaticím nebo ji­ným zápasům jako třeba doma se Strakoni­cemi. Je vidět, že se lepšíme a jsme zkuše­nější. Dobře to zvládáme. Sám jsem se hrou velice spokojen."

Václav Rada

„Pro nás to bylo velmi těžké utkání a obrana pracovala velmi dobře. V útoku jsme hráli na brejky a podaři­lo se nám jeden proměnit. Jsem rád, že jsme nyní druzí."

Lukáš Paul          

„Kluci hráli vý­borně a zodpověd­ně. V úvodu je tro­chu rozhodilo ob­novené zranění Pavla Vacka, ale potom se hra srov­nala a hoši dali branku, což roz­hodlo. I po tom vy­loučení jsme táhli za jeden provaz a nyní jsme na vítězné vlně. Můj zdravotní stav se lepší, ale bude to ještě na dlouho. Moje přání je začít zimní přípravu."       (poj)