12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

O výhru přišli v nastavení.

V sobotu zavítala v pokračování krajského přebo­ru domažlická Jiskra na stadi­on nováčka soutěže Tachova.
Tachov - Domažlice 2:2 (0:1)
Branky Domažlic: 27. Tesař, 57. Šot.
Jiskra do zápasu vstoupila aktivně. v 9. minutě se po au­tovém vhazování uvolnil přes obránce Mifek, ale jeho střela trefila pouze boční sít Valen­tovy branky. Gólu se hosté do­čkali až v 27. minuté, když po dobře zahraném rohovém ko­pu Janečka poslal míč za záda tachovského gólmana kapitán Jiskry Michal Tesař - 0:1.
Poté Domažlice měly herně navrch, ale i hosté se dostali k několika příležitostem. Po půlhodině hry se ke střele do­stal Brauna, ale mířil vysoko nad. Na druhé straně podobně zakončil Schötterl po spolu­práci se Šotem. Poté Domažli­ce podržel brankář Mleziva, který reflexivně vyrazil střelu Hobzy. Před koncem první pů­le přidali hosté druhou bran­ku. Jejich radost ale překazil zdvižený praporek asistenta rozhodčího. Po změně stran začala opět lépe Jiskra a v 50. minutě se dožadovala penalty za faul gólmana Valenty na
domažlického Janečka. V 57. minutě rozehrál šikovně stan­dardní situaci po faulu na Schötterleho Šámal na nabíha­jícího Šota a ten chytrou stře­lou podél gólmana zvýšil ve­dení - 0:2. Tři minuty nato však domácí vstřelili kontakt­ní gól, když osamocený Braun prostřelil Mlezivu - 1:2. Jiskra si do konce zápasu vytvořila několik slibných příležitostí po rychlých protiútocích, ni­kdo však nedokázal přesně za­končit. Hlavní rozhodčí, kte­rému se zápas příliš nepovedl v zápase nastavil 7 minut, kte­ré rozhodly. V 94. minutě se domácí radovali z vyrovnání, když sudí domácím odpustil faul, k míči se dostal Pikl a srovnal na konečných 2:2.
Utkání bude mít ještě dohru, jelikož funkcionáři hostí roz­hodčího při odchodu ze hřiště častovali vulgárními výrazy a tachovští fanoušci na do­mažlické hráče plivali. Ná­sledně Tachované hosty obvi­nili z prokopnutí dveří u šat­ny. „Do utkání jsme vstoupili aktivně, zaslouženě jsme ved­li. Navíc nám sudí neuznal jednu branku. I ve druhé půli jsme byli lepší, zvýšili jsme vedení. Rozhodčí nám ještě odepřel jasnou penaltu, což po zápase přiznali domácí. Závěr utkání jsme ale nezvládli, sou­peř vyrovnal. Z řízení utkání jsem byl znechucen, vím, že by se to tak řešit nemělo, ale přes­to jsem si neodpustil hanlivé výroky na adresu sudího Ur­bana. Po zápase nás pořadatelé obvinili z rozbití dveří u sou­sední šatny, čehož si nejsem vědom. Bylo to pro nás smolné utkání," řekl po zápase vedou­cí mužstva Jiří Pojar.
Domažlice: Mleziva - Strejc, Tesat, Rejthar, Janeček- Černý, Šámal,  Mifek (85. Kubica),  Mach - Šot a Schötterl. Trenéři: Mi­roslav Moravec a Petr Kuželka.