Koloveč-Chrást 2:3 (2:2)

Slavoj Koloveč - Spatrak Chrást 2:3 ( 2:2)

Branky:  Šperl, Milota

Sestava Koloveč: Frei -  Mareš, Milota,Mifek, Černohorský, Homolka,Baxa ,Veselý, Janka, Šperl, Duchoň

V desátém kole přivítal Slavoj na svém hřišti ambiciozní celek z Chrástu. Ve 4. minutě zahrozil na branku hostů Milota tvrdou střelou, která však směřovala vedle. V 7. minutě  se ocitl Baxa ve vyložené šanci, ale brankář hostů se štěstím vyrazil. V 8. minutě se poprvé měnilo skóre, když hosté po průniku prostřelili v brance Freie 0:1. V 10 minutě hosté vedli už 0:2, když Bezdička rozehrál signálem trestný kop a Mojžíš  zakončil míč do  branky. V 15. minutě musel Frei zachraňovat  v brance šance rozjetých hostů. Ještě něž se podařilo Šperlovi ve 29. minutě snížit na 1:2 po penaltě udělil rozhodčí Černohorskému, Duchoňovi, Mifkovi a Baxovi žlutou karu. Ve 30. minutě mohli hosté jít do dvoubrankového vedení, ale Frei si se štěstím poradil. Vyrovnat skóre se podařili ve 37. minutě Milotovi po průniku ze středu hřiště střelou překonal brankáře 2:2. Do druhého poločasu  nastoupil Tomášek za zraněného Baxu. Hosté si od úvodu  druhého poločasu vytvořili drtivý tlak, který zakončili v 55. minutě brankou na 2:3. I nadále drželi vedení hosté ve svých rukách, nepustili domácí do žádných vyložených šancí. V 77. minutě vystřídal Kufner Veselého. Vyrovnáni měl na kopačce Šperl v závěru zápasu, když nepřekonal brankáře, který nabídl vzápětí šanci Černohorskému, kterého také vychytal. V nastaveném čase Tomáškův trestný kop brankář se štěstím vyrazil na roh.Konec zápasu, který sledovalo 380 platících diváků.