16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Třeboň neměla střelecké štěstí

Jižní Čechy -  Ve fotbalová divizi ve šlágru kola hrálo Milevsko doma s vedoucími Prachaticemi bez branek. Nerozhodně skončily i zápasy obou dalších týmů z kraje.

Redakce

Ilustrační foto.

Autor: Deník/Zdeněk Prager

TŘEBOŇ – M. PRAHA 0:0 – Třeboňští si hned od začátku utkání vytvořili tlak a spoustu šancí, které ale bohužel zůstaly nevyužity. Ve slibných pozicích totiž Hačka, Ždimera i Maxa zklamali. Druhý poločas měl stejný průběh jako první část duelu, hosté prakticky nevystřelili na bránu. Velkou převahu na hřišti měli Třeboňští i přes vyloučení Voháka v 57. minutě (dvě žluté). Sám před brankářem Pražanů se ocitl Maxa, ani tenokrát se ale neradoval. Stejně „úspěšní“ byli ve slibných šancích v malém vápně Hačka s Wolfem.