17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Bor ztratil dvoubrankové vedení

HORŠOVSKÝ TÝN - 1. B třída D. H. Týn - S. Bor 3:2

Borští fotbalisté se ani v osmém kole 1. B třídy výhry nedočkali, přestože vedli v Horšovském Týnu s místním Dynamem v poločasu už 2:0. Domácí ale nakonec zvítězili 3:2. Nováček z Boru se v prvním poločasu prezentoval velmi dobrou hrou a byl Dynamu více než vyrovnaným soupeřem. Ve 25. minutě kopali hosté rohový kop, nejvýše vyskočil Andrle a hlavičkoval do tyče.

Odražený míč pohotově vrátil do sítě Blažek – 0:1. Také u druhé branky sokolíků byl Andrle, který prodloužil míč na Drozdu, jenž parádní trefou pod břevno poslal hosty do dvoubrankového vedení. Domácí spálili jednu tutovku, když Touš vychytal sólo hráče Dynama. Borští ale přes přestávku zapomněli asi hrát fotbal a na hřiště přišli jako vyměnění. Ve 46. minutě domácí snížili a tím už existovalo na hřišti jen jedno mužstvo. Bojácní hosté zalezli na svou šestnáctku a doslova čekali na ránu z milosti.

První přišla v 72. minutě a druhá o osm minut později, kdy tři body zajistil domácím Jiráň. „První poločas mě kluci překvapili kvalitní hrou a opět dokázali, že fotbal hrát umí. Po přestávce jsme hned inkasovali, na hráče padla psychická deka a doslova se sesypali. Pak už to byla jen otázka času. Domácí se usadili na naší polovině a do naší šestnáctky létal jeden centrovaný míč za druhým,“ komentoval utkání asistent trenéra S. Bor Jaroslav Folejtar. „Nic, musíme jít dál. Hrajeme doma s Chodovem, tak už to snad zlomíme,“ doufá v ukončení nepříjemné série Folejtar.

D. Horšovský Týn – S. Bor 3:2. Poločas: 0:2. Branky: Jiráň 2, Šindelář – Blažek, Drozda. Rozhodčí: Škarda. ŽK: 3:7. ČK: 1:1. Diváci: 150.

BOR: Touš – J. Zeman, P. Zeman, L. Zeman, Pajer, Drozda, Buben, Krivda, Janků, Blažek, Andrle. Střídali Vorlíček a Stránský.